2737
2734
عنوان

بدبخت شدممممم دخترم همه فیلم هارو پاک کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 43 پست

اسم گوشیت چیه بعضی گوشیا سطل زباله دارن میشه بازیابی کنی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو قسمت تنظیمات گالری گوشیت،بستگی ب مدل گوشیت یه گزینه میاد سطل آشغالی.

برو سطل آشغالی اونجا عکسا و فیلمهای پاک شده تا یکماه می مونن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
چرا انقد پستای منو لایک میکنین؟انقد ینی دوسم دارین؟🤣🤣🤣🤣🤣💔💔💔💔💔😂😂😂😂😂😂

برای اینکه ینی منم میخاستم اینو بگم. ولی دیگه حالا ک شما گفتی دوباره نمینویسم لایک ینی تایید حرفت

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2738
گوشیم ال جی هست سطل زباله داره ولی فقط نرم افزار ها میره اونجا

پس برنامه ریکاوری رو از بازار دانلود کن و نصب کن میشه برگردوند

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
برای اینکه ینی منم میخاستم اینو بگم. ولی دیگه حالا ک شما گفتی دوباره نمینویسم لایک ینی تایید حرفت

اها 

نمیدونستم😂ولی منو دوس دارین خودم میدونم 😂😂😂💔

خدایا خودت راه راست رو به سوی ما کج کن🙄😂💔
چرا انقد پستای منو لایک میکنین؟انقد ینی دوسم دارین؟🤣🤣🤣🤣🤣💔💔💔💔💔😂😂😂😂😂😂

کی پستتو لایک کرده هاااان؟

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

فیلمارو ننیدونم ولی از بازار برنامه ریکاوری بگیر برگردون

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️
2706