2737
2734

اره بابا بيكاري ميخواي پول رنگ بدي به ارايشگاه. موهات رنگ طبيعيه خودشه؟؟؟

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بابا بيكاري ميخواي پول رنگ بدي به ارايشگاه. موهات رنگ طبيعيه خودشه؟؟؟

عزیزم من موهام رنگ طبیعیه خودشه ... میخوام خودم رنگ بزارم توی خونه ... قشنگ میشه؟ میخوام خوشرنگ بشه و خیلی روشن نمیخوام... تیره هم نمیخوام  ... ی رنگ خوشرنگ ، چی بگیرم؟

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

مث من من موهام  بلند   ۱۲۰  بیشتر ندارم  نمیدونم  😈رنگ بگیرم خودم میتونم یا ن

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
اره میشه.من طبق دستور نت موهامو رنگ کردم خیلی عالی شد!تازه دکلره  هم کردم!

چ رنگی وچطور منم واسه عید گفتم توخونه رنگ میکنم بادکلره ولی میترسم خراب شن 

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2738

بنظرتون همچین رنگی رو میتونم تو خونه بزنم؟

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
عزیزم من موهام رنگ طبیعیه خودشه ... میخوام خودم رنگ بزارم توی خونه ... قشنگ میشه؟ میخوام خوشرنگ بشه ...

زيتوني شماره٦

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
بنظرتون همچین رنگی رو میتونم تو خونه بزنم؟

نه نميشه

چ رنگی وچطور منم واسه عید گفتم توخونه رنگ میکنم بادکلره ولی میترسم خراب شن 

رنگ خاکستری دودی.رو پایه 10.اما من موهام کلا تا 9 بیشتر نمیشه.همونم تو دو مرحله دکلره.پایه 10 ارایشگرم نتونست دربیاره.فقط عروسیم بود که 3بار مواد گذاشت موهامو سوزوند!

رو همون پایه 9 هم موهامو دراوردم.دوهفته بعد رنگساژ کردم با رنگ.منتها نقره ای هم ریختم خیلی خوشگل شد.شوهرمم خوشش اومد

من همین یه دونه ام!