2737
2734
عنوان

شوهرم میگه دختر میخام😂🤕

431 بازدید | 17 پست

تو ماهواره زنه رفت دکتر داشت جنسیت بچشو دکتر تشخیص میداد گفتن دختره همسرمم داشت نگاه می‌کرد یهو با ی لحن هوسانه ای گفت منم دختر میییخامممم  خدااااا. بعدم صدای الکی گریه😂

بهش میگم شوخی میکنی دیگه میگه نه جدی دختر دوس دارم😂میگه پسرا و من میبرم باخودم تو مواظب دخترمون باش موهاشو خوشگل کن😂🤦‍♀️

میگم فک کنم تو میخای منو ی 10 سالی خونه نشین کنی فقط بچه بزرگ کنم🤕🤕🤕

دوتا پسر 1ساله و 4 ساله دارم... و چون بواسیر دارم بارداری دوباره برام مثل سم خیلی میترسم... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بواسیرکه میتونی عمل کنی یاباداروحلش کنی من مجردی عمل کردم

عملش چطوریه درد نداشتی بعد عمل؟الان کلن خوب شدی؟ 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2738
دو تا داری دیگه خودتو به دردسر بچه داری و بارداری ننداز واسه دختر داشتن

آره بابا عمرا چنین کاری نمیکنم همینا بسسه.... تازه افسردگی شدید هم دارم دیگه دلم نمیخاد 

دختر که خوبه❤️❤️😍 ولی ماهواره نه  ویران کننده خانواده هستش

آره صدرصد دختر گلی از گل های بهشت😻❤️اما بنظرم همون دوتا بچه کافیه🤕

عملش چطوریه درد نداشتی بعد عمل؟الان کلن خوب شدی؟ 

اصلاسخت نبود

ظهرعمل کرد بعدازظهرمرخص شدم وتاچندروز مایعات وسوپ‌میخوردم دفع نکنم که یکی دوروزه خوب شدم

منم یه پسر۳ساله دارم ودومی روهم گل پسرباردارم

دوس دارم سومی اگرخدابخواد ولایق باشیم دختربشه بازهرچی صلاح ومصلحته خداباشه

همسرم طبعش خیلی گرمه

ی چی گفته جدی نگیر😂😂

خخخخخ هرچی من از بچه و بچه داری فراریم همسرم برعکسه😂نبابا مگه خولم جدی بگیرم

اصلاسخت نبود ظهرعمل کرد بعدازظهرمرخص شدم وتاچندروز مایعات وسوپ‌میخوردم دفع نکنم که یکی دوروزه خوب ش ...

عزیزم هزینه عمل چقدر شد

وییی شوهر منم عاشق بچس مخصوصا دختررر  ب ارزوش برسونش😍🥺

خخخخ نه دیگه تحمل زایمان و خونه نشینی ندارم

2706