2737
2739

پسرم هر چند ماه یکبار تب میکنه از ۶،۷ ماهگی همینجوری بود تا الان که ۲سالشِ.میبرم دکتر فقط آنتی بیوتیک میدن میگن عفونت داره من میخوام علتش مشخص بشه چیکار کنم 

دکتر فوق تخصص عفونی کدوکان سراغ دارین؟ 

کسی که حرفو بفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام امیدوارم هرچه زودتر حال پسرتون خوب شه 

یک هفته پیش ساعت۱۲شب دخترم یهویی تب کرد ۳۸درجه بود شیاف گذاشتم شربت دادم فایده نداشت اصلا تاخود صبح نتونستم بخوابم صبح بردمش متخصص کودکان یه آمپول قوی نوشت براش زدم گفت تب از عفونته و میگفت اگه شیاف و این آمپول تا۴۸ساعت جواب نداد ببرش آزمایش حتما یه مشکلی داره بیخودی نیس شکرخدا خوب شد دخترم عفونت داشت فقط

❤🤍❤
2738
سلام امیدوارم هرچه زودتر حال پسرتون خوب شه  یک هفته پیش ساعت۱۲شب دخترم یهویی تب کرد ۳۸درجه بود ...

منم یه سری بردم آمپول نوشت تبش اومد پایین ولی چند ماه یکبار همین روال رو داریم

سلام امیدوارم هرچه زودتر حال پسرتون خوب شه  یک هفته پیش ساعت۱۲شب دخترم یهویی تب کرد ۳۸درجه بود ...

جدی دختر منم سه روزه تب داره دور روز خفیف امروز شدید بود بردم دکتر چیزی نداد به جز شیاف و شربت

همه از مرگ میترسند،من از زندگی سمج خودم.

بچه منم همینه گلبولاش بالا میگن عفونت آنتی بیوتیک میگیره نزدیک یک ماه میخوره درست میشه دوباره میاد بالا به سفکسیم حساسیت داره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706