2737
2739
من سه ساله زندگی مو باختم همش نگران بودم که نکنه اتفاقی بیوفته هیچ اتفاقی هم نیافتده فقط سه سال از ...

مدارس که افتضاحه اگر پیشرفت میخواستن به بچه ها درس زندگی میدادم نه اینکه همه تمرکزشون رو درسای ریاضی و فیزیک و اینا باشه با بچه ها مثل ربات رفتار نمیکردن با نمره بهشون ارزش نمیدادن

چرا ما و شما باید دوران دبیرستان و نوجوانی از چیزای مسخره ضربه روحی بخوریم و تازه الان اونم با تحقیق خودمون متوجه بشیم چه چیزی درسته ؟

برای بعضیا خیلی دیر میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با تحقیقی که کردم متوجه شدم  که اصلا دکتر نمی خواد تو درمان بشی کامل میخواد همیشه وابسته او ...

من خودم پانیک داشتم رفتم دکتر اعصاب قرص اعصاب داد بعدشم گفت تا چند سال باید بیای و بری قرصاتو عوض کنم

اما به جاش رفتم پیش مشاور و خودم کتاب های درست خوندم تحقیق کردم تغذیمو درست کردم و خداروشکر حل شد

مدارس که افتضاحه اگر پیشرفت میخواستن به بچه ها درس زندگی میدادم نه اینکه همه تمرکزشون رو درسای ریاضی ...

دقیقا

جیم ران پنجاه سال پیش تازه تو ایالت متحده گفت خواندن و نوشتن رو یاد گرفتید مدرسه رو رها کنید

دکترها به استیون هاوکینگ گفتند دو سال زنده ای بعد از بیمار شدنش ولی استیون شصت دیگه هم عمر کرد !!

چیزی که باعث رشد آدم میشه خودآموزیه و این باید تا زمانی که زنده ایم ادامه پیدا کنه تا حداقل خودمون در درجه اول و بعد خانواده و فرزندامون رو نجات بدیم و این نکته رو همیشه مدنظرت باشه اکثریت رو احمق ها تشکیل دادند و تعداد کمی جرات اینو دارند که خودشون رو از اکثریت جدا کنند 

کسی که توی مدارس شست شوی مغزی امید کمی بهش هست که خودشو نجات بده به نظرت بزرگترین ویروس دنیا مدرسه هستند چون باورهای غلط رو در سنین حساس در ذهن ها میکارند تازه این موارد هم با تحقیق در سایت های ساینس متوجه شدم وگرنه سایت های ایرانی که هدفشون پرورش خرافات و شست شوی مغزیه و‌.....

2728
من خودم پانیک داشتم رفتم دکتر اعصاب قرص اعصاب داد بعدشم گفت تا چند سال باید بیای و بری قرصاتو عوض کن ...

منم داشتم

مدتی آسنترا و آلپرازولام و کلونازپام میخوردم

با اصلاح نگرش میشه کامل این موضوع رو حل کرد 

کتاب روانشناسی عزت نفس ناتانیل براندن ریشه ای به حل این مشکلات پرداخته

و اینم بگم پانیک ، این اتفاق برای اکثرا افراد چند مرتبه توی طول زندگی شون رخ میدی ولی دلیلی بر اینکه فرد مبتلا به این اختلال باشه نیست و باید بیماری روانی دیگر که شبیه این هستند و بیماری های مثل تیرویید و کمبود آهن و ویتامین b6 و ویتامین d که عامل رخ داد هستند تشخیص داده بشند و وقتی تمام این ها رد شد و تعداد این اتفاق زیاد شد و تمام بیماری های شبیه پانیک رد شد تشخیص پانیک بدن که دکترای احمق همون اول بدون آزمایش و بررسی کامل این تشخیص رو روی من و شما میزارند و فکر ما رو مختوش میکنند