2703
2553

خیلی زیاد

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بنظرت تغییر نگرش میتونه باعث بشه بهتر زندگی کنیم و بجای استرس و اضطراب واقع بینانه به زندگی نگاه کنی ...

بله عزیزم

کاری ک جدیدن دارم میکنم

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2714
من تازه به این نتیجه رسیدم که بجای دارو تغییر نگرش میتونه تمام مشکلات رو حل کنه  شروع کردم کت ...

من مدتیع کلا افکار منفی رو گزاشتم کنارو همه چیو سپردم دست خدا و دارم از زمان حال لذت میبرم

اصلا نگرش یه پایه از زندگیه بنظر من. وقتی نگرش ادم رو فکرش و گفتارش و درنتیجه اعمالش اثر داره خب هم ...

دقیقا چیزی که مدارس و دانشگاه ها نمی خوان ما یاد بگیریم با تغییر نگرش همه چیز عوض میشه و به بهترین حس و احساس میشه رسید البته این خودش مهارته که معمولا خود شخص باید به دستش بیاره روان درمانگر و...... در حدی که بتونند بازم جلسه بعدی تنظیم کنند این اطلاعات رو میدن اونم نه کامل

دقیقا چیزی که مدارس و دانشگاه ها نمی خوان ما یاد بگیریم با تغییر نگرش همه چیز عوض میشه و به بهترین ح ...

جامعه ما یه جامعه ی مصرف گراس.یه چیزی که ادما وابسته باشن!به چیزایی که اونا تعیین میکنن.تربیت بیشتر ادما هم همینه توایران البته.مثلا درباره پول بیشتریا میگن چرک کف دست یا مگه پول علف خرسه که همه داشته باشن و...

من همین یه دونه ام!
بنظرت چطوری میشه نگرش رو تغییر داد و به سوی واقع بینی رفت ؟

به نظرم باید ببینی واقعا نگرشت نسبت به هرچیزی چطوریه و کدومش زندگیتو سخت کرده یا اذیتت می‌کنه

مثلا من قبلا دیدم به سختیا خیلی بد بود الان اینطوری فکر میکنم که اگه اونا نبودن الان این چیزایی که میدونمو نمی‌دونستم یه جورایی حس میکنم اگه هر اتفاقی و مثبت برداشت کنیم زندگی خیلی آسون تر میشه

دقیقا من قبلا همش تو رویا بودم یا تو گذشته اما از وقتی سعی میکنم در لحظه حال زندگی کنم خیلی واقع بین تر شدم 

به نظرم اینکه آدم مسئولیت همه تصمیما و اتفاقای زندگیشم به گردن بگیره هی نگه تقصیر دیگرانه خیلی باعث میشه آدم واقع بین بشه 

جامعه ما یه جامعه ی مصرف گراس.یه چیزی که ادما وابسته باشن!به چیزایی که اونا تعیین میکنن.تربیت بیشتر ...

من با تحقیقی که کردم متوجه شدم 

که اصلا دکتر نمی خواد تو درمان بشی کامل میخواد همیشه وابسته اون باشی

دکترها ( اکثریت ) با شرکت های داروسازی قرار داد دارند و با تجویز دارو درصد میگرن 

بجز بیماری های ویروسی ریشه تمام بیماری ها روانی هست و بیماری های روانی به راحتی و بدون دارو درمان میشن با تغییر نگرش 

به نظرم باید ببینی واقعا نگرشت نسبت به هرچیزی چطوریه و کدومش زندگیتو سخت کرده یا اذیتت می‌کنه مثلا ...

من سه ساله زندگی مو باختم همش نگران بودم که نکنه اتفاقی بیوفته هیچ اتفاقی هم نیافتده

فقط سه سال از عمرمو باختم

بنظر نگرش واقع بینی کامل میتونه مشکلات روانی رو حل کنه و این اون چیزی که دکتر نمی خواند هیچ وقت ما بهش دست یابیم همچنین مدارس به همین خاطر از سنین پایین کودکان رو شست شوی مغزی میدن تا همیشه بیمار و گرفتار باشند

2706