2737
2734

من دخترم حدود ۱ سال و نیمشه. از ۱ سالگی شروع کردم به قطع کردن شیر شب و شیرشو یواش یواش کم کردم. الان روزانه ۳ یا ۴ بار بهش شیر میدم. بعضی وقتا عذاب وجدان میگیرم میگم نکنه بهش کم شیر میدم. البته غذا میخوره خدا رو شکر. تازگیا شاید یکی دوبار سراغ شیر بیاد و یکی دو بارم خودم بهش میدم ولی کم میخوره. فکر کنم با این وضع پیش بره یکی دو ماه دیگه اصلا شیر نخوره. به نظرتون چی کار ‌کنم؟ بذارم همینطور کم بخوره تا خودش از شیر گرفته شه؟ یا مجبورش کنم حداقل ۴ بارو بخوره؟ شما چند بارشیر میدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بالای یک سال دو لیوان در روز معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ سی سی کاملا کافیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

مال من یازده ماهگی شیرو شیره انگور بهش دادم دیگه شیر منو نخورد خودش از شیر گرفته شد فقط موقع خواب شیشه میخوره شب تا صبحم دوسه تا شیشه کوچیک میخوره کلا روزی یک لیتر میخوره

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
2738
خب ۱۸ ماهگی زود نیست دیگه شیر نخوره؟ آره میفهمم شیر شب واقعا برای مادر سخته.

۱۶ ماهشه دو الی ۳ بار در روز شیر میدم تامیگه ژی ژی یا غذا میدم یا میوه اگم نخوره ژی ژی نمیدم😃بهش میگم ژی بی ژی😂😂

مال من یازده ماهگی شیرو شیره انگور بهش دادم دیگه شیر منو نخورد خودش از شیر گرفته شد فقط موقع خواب شی ...

یعنی دیگه فقط بهش شیر و شیره انگور میدی؟ اینقدر مواد مغذی داره که جای شیرمادرو بگیره؟ منم بهش میدم ولی نصف لیوان بیشتر نمیخوره

۱۶ ماهشه دو الی ۳ بار در روز شیر میدم تامیگه ژی ژی یا غذا میدم یا میوه اگم نخوره ژی ژی نمیدم😃بهش می ...

عزییزم خدا حفظش کنه

خب به نظرت کم نیست روزی ۲،۳ بار؟ منم اینقدر بهش میدم ولی اطرافیانم خیلی بیشتر میدن همش عذاب وجدان میگیرم

2706