2733
2739
عنوان

کیا مجردن و دلشون بچه میخواد؟

298 بازدید | 28 پست

دلم خیلی خیلی زیاد میخواد بچه داشته باشم. 

دلم میخواد قبل از ۳۰ سالگی مادر بشم یعنی دوس دارم قبل ۳۰ حداقل یه دونه بچه داشته باشم. حتی دو تا جوراب کوچولو هم خریدم. البته خب خواستگار و کیس و موردی هم نیس.

کیا مثل من هستن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           
2728

انشالله بحق این ماه عزیز یه کیس مناسب برات میاد و ب ارزوت میرسی عزیزم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

من سنم 17 18 بود برا بچه له له میزدم الان که 4 ساله ازدواج کردم بی دلیل بچه دارنمیشم. 🥺🥺

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

من ولی اگه بگم بهم میخندن و مسخرم میکنن    پس من تنها نیستم😍😍😍دختر دوست دارم 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706