2733
2734
عنوان

با چند میلیون میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 50 پست
خداییی اونایی که میگن با ۱۰۰ یا ۲۰۰ تاحالا بیرون رفتن؟؟؟استارتر داره میگه همه چیز شیک وکامل باشه ،شی ...

عزیزم یخچال ساید مارک borathers آمریکا هست 450 میلیون. ولی سفارشی هم میتونی بزنی که طلا کاری کنن میشه بالای دو میلیارد، هرچی تو بگی شیک یه چیز دیگه بالاترش هست ولی یه ساید سامسونگ 30 تومن گیر میاد بندر، حداقل 40 سال هم کار میکنه 

عزیزم من بندرم هرچندتا خواستی تا برات بفرستم با اتوبوس، هفت و هشتصد تا دو روز پیش.  

گلم به قیمت درهم و دلار هم حساب کنی انقدر نمیشه

یا تقلبیه که زود خراب میشه و گارانتی هم قبول نمیکنه یا اشتباه میکنی این قیمت ما ۱۲ سال پیش از همون بندر که شما عرض کردی خریدیم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یخچال ساید مارک borathers آمریکا هست 450 میلیون. ولی سفارشی هم میتونی بزنی که طلا کاری کنن میش ...

خب همون ۳۰ تومن شما ،تازه باید کلی بگردی وبری شهرای دیگه وکلی هزینه رفتو امد بشه ،این تازه میشه یخچال

کولر ،تلویزیون ،مبل ،وسایل اشپزخونه و......هر کدوم ۳۰ ببین چقد میشه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
به نظرت الان جهزیتو با ۳۰۰ میلیون میشه بخرم؟

درخواست دوستی بده. من بندرم. با 150 تومن بیا اینجا یه جهیزیه شیک همش مارک سامسونگ کره و بوش آلمان ببر، هم پولت میمونه واست هم جنس خارجی میخری 

2728
خب همون ۳۰ تومن شما ،تازه باید کلی بگردی وبری شهرای دیگه وکلی هزینه رفتو امد بشه ،این تازه میشه یخچا ...

عزیزم کولر 30 هزار گری درجه یک 18.تازه اگه شهر باهوای خوب باشه 24 هزار هم کافیه که 14 تومن. تی وی 43 بهترین مارک 8 تومن. لباسشویی بهترینش تو بازار 15 تومن که سامسونگ و هوشمنده. فقط کافیه یه روز بیای بندر، میخری، یه ماشین میگیری نهایت 1 تومن،واست میبره تا شهرتون. بله. حق دارین. چون این جنسا میره تهران سه برابر فروش میره. من خودم واسه دوستام تو شهرهای دیگه خرید میکنم با اتوبوس میفرستم فقط کرایه اتوبوس میدن. مثلا تی وی سامسونگ تهران 15 هست اینجا 8

گلم به قیمت درهم و دلار هم حساب کنی انقدر نمیشه یا تقلبیه که زود خراب میشه و گارانتی هم قبول نمیکنه ...

نه عزیزم. همون موقع هم انداختن بت. من خودم بندرم نمیرم جنس تقلبی بخرم که. خودمون تازه وارد کننده وسایل آشپزخونه و وسایل برقی شرکت نیکایی هستیم.همه چی اصل و درجه یک. ما آبسرد کن رو عمده میدیم شهرهای دیگه قیمت 1600،ولی اونا میفروشن 3500.

تی وی نیکایی 43 میدیم 6 تومن، اونجا میدن 11 تومن.