2733
2734
عنوان

با چند میلیون میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 50 پست

300تا 500 اگه کامل بخواین همه چیز به جز موارد بالا رو بگیرید

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
من دوسال پیش جهیزیمو بدون این چیزایی که گفتی و خیلی چیزای دیگه ۱۵۰ ملیون گرفتم البته مجلسیو با کیفیت ...

به نظرت الان جهزیتو با ۳۰۰ میلیون میشه بخرم؟

خدا همتونو بغل کنه الهی 🦋🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری بعضیا میگن ۱۰۰!!!!

خودمون دو ماه پیش جهیزیه میخریدم  همه کالاها ایرانی و بسیاررررر معمولی رو به پایین۱۵۰

تا الان ۸۰درصد خرید بودع کاملم نشده.

جهیریه شیک۴۰۰   به بالا 

کف ۴۰۰

خدایا شکرت
2728
دوست من دوماه پیش عروسی کرد.بجز یخچال،ماشین لباسشویی،فرش که پسره خرید،۱۰۹میلیون هزینه اش شد.تازه هم ...

پسره دوبرابر دختره واسه جهیزیه هزینه کرد 

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2740

بنظرم میتونی از دیوار بخری بگرد که درحد نو و تمیز و سالم پیدا کنی

لزومی نداره حتما همه وسایل اول زندگی نو و آکبند و مارک خفن باشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
کجا زندگی میکنید که با ۱۰۰ تومن میشه جهیزیه کامل خرید ؟ و البته خیلی شیک 😆

ایرانی میشه خرید. 

یخچال شیک ایرانی 20

لباسشویی بهترین مارک ایرانی 10

پالاز موکت 8

تی وی سامسونگ کره 42 اینچ   8

کولر 30هزار گری( خارجی)  18

گاز صفحه ای 3

بخارپز بوش آلمان 2

غذا ساز بوش  آلمان 2

آمیوه گیری بوش آلمان 1/5

ست چینی درجه یک خارجی 2/5

سردیس قاشق و چنگال و چاقو درجه یک، 2

مبل راحتی ایرانی 15

ایرانی میشه خرید.  یخچال شیک ایرانی 20 لباسشویی بهترین مارک ایرانی 10 پالاز موکت 8 تی وی سا ...

تی وی سامسونگ ۸ میلیون؟؟؟؟ 😐😐😐😐 احیانا از اصحاب کهف نیستی؟

خداییی اونایی که میگن با ۱۰۰ یا ۲۰۰ تاحالا بیرون رفتن؟؟؟استارتر داره میگه همه چیز شیک وکامل باشه ،شیک که فقط یخچال ۱۰۰ میلیونه که😐😐😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
به نظرت الان جهزیتو با ۳۰۰ میلیون میشه بخرم؟

نمیدونم عزیزم الان همه چی گرون شده من یخچال سایدمو ۲۶م گرفته بودم الان شده ۸۰ م ولی بازم خدا بزرگه

خدایا کرونا رو تموم کن   
2706