2733
2739
عنوان

سندروم پیش از قاعدگی

220 بازدید | 4 پست

سلام من تازه عضو این سایت شدم و خیلی جالب بود واسم که خیلی از کاربرا مشکلاتشون شبیه خودمه 

من دچار سندروم پیش از قاعدگی شدم یعنی یک هفته قبل از پریودم کاملا افسرده ام و کمردرد شدید میگیرم ولی بدتر از اون زمان پریودیه قبلا این حالتا با شروع دوره ام از بین میرفت ولی جدیدا توی دوره پریود هم خیلی افسرده میشم و بی دلیل گریه میکنم و حتی ی روزایی عصبی میشم و دعوا میکنم میخواستم بدونم کسی مثل من این علائم رو توی طول دوره تجربه میکنه یا نه ی جورایی حس میکنم اگه بدونم جز من بقیه هم با این معضل روبرو هستن میتونم بپذیرمشون ولی الان حس میکنم باید به دکتر یا مشاور مراجعه کنم و خیلی حالم بده 😔

بعله منم قبل پریودی افسرده وغمگین میشم وخیلی گریه میکنم وفک میکنم هیشکی دوسم نداره🥲 بی حالی وسرگیجه دادم .منکه دیگه عادت کردم ولی حواسم هس تو این دوران تصمیمای مهم مو نگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم قرص اهن فولیک اسید حتمن تو برنامت بزار بخوری ی هفته قبل غذای چرب سنگین نخور دمنوش ارامبخش ای ...

فیفول میخورم ولی باز هم افسردگی دارم همش حس میکنم نیاز دارم گریه کنم مرسی از توصیه ات