2737
2739
عنوان

برنامه ی نظافت دارین ؟؟؟

230 بازدید | 9 پست

در میون بذارین💛💚🤍💛💚🤍💛💚🤍💛

غم که از حد بگذرد دل حس پیری میکند                      سن هر کس را غمش اندازه گیری میکند
اینستا داری؟پیج صبورا جانبازو فالو کن خیلی خوبه

نه عزیزم ندارم

همین گوشی هم که باهاش میام اینجا مال شوشوئه

غم که از حد بگذرد دل حس پیری میکند                      سن هر کس را غمش اندازه گیری میکند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پنجشنبه ها کل خونه رو تمیز میکنم‌... زیر و رو  خونه

از کمد لباس ها و کشو ها گرفته تا در کابینت بالای کابینت ها و داخل یخچال و گردگیری همه چی و سرویس ها رو با پودر میشورم ظرفارو وایتکس میزنم

طول هفته ام سطحی تمیز میکنم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
من پنجشنبه ها کل خونه رو تمیز میکنم‌... زیر و رو  خونه از کمد لباس ها و کشو ها گرفته تا در کاب ...

چقد خوب خوشم اومد از برنامت

و اینکه فقط سطحی تمیز نمیکنی

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠
چقد خوب خوشم اومد از برنامت و اینکه فقط سطحی تمیز نمیکنی

هفته ای یکبار تمیزیه اساسی واقعا برای هر خونه ای لازمه😍

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738

نشد اسکرین بگیرم نتم ضعیفه باز نکرد پیجشو 

شنبه ؛دستمال کشی روی کابینتا و داخلش.یخچال رو و داخلش.با یه تی هم که اسپری شیشه پاک کن روش زده شده روی کابینتا و کاشی ها رو میکشه جارو برقی و گردگیری و دراخر تی سرامیکا و شستن تراس

چهارشنبه ها شستن حموم و دستشویی و مرتب کردن کمدا و جارو برقی و تی و گردگیری

در طول هفته هم فقط باید حواست باشه جایی بهم نریزه 

همه کارهای خوب دنیا چیزهای خوب دنیا مال منه .چون خودم رو دوست دارم😊