2733
2739
عنوان

خانومای مذهبی بیان فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 41 پست
روی اطرافیان تاثیر میذاره یعنی چی؟ نه من دوست دارم به عقاید همسرم احترام بذارم اینطوری فرزندمم یاد م ...

خب این خودش یه عقیدست. ولی تو اسلام یه چیزی هست به اسم امر به معروف و نهی از منکر. یعنی شما نمیتونی دربرابر چیزی که عقیده داری گناهه و اشتباهه سکوت کنی

ب نظرم بازور نمیشه بهش گفت هرکسی خودش بایدب این عقیده برسه ک حکمت روزه بودن چیه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوردن روزه که راحت نیست اگه خیلییی حالتون بد بود میخوردینش وگرنه کفاره داره 

کارم خطرناکه پشت جرثقیل لوله میزاشتم ضعف کردم  همین صحبت جون چند تا کارگره یهو میبینی یکیشون بخاطر ضعف و اشتباه من مشکلی براش پیش بیاد وگرنه قلبا نمیخواستم بخورم

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
2728
خب این خودش یه عقیدست. ولی تو اسلام یه چیزی هست به اسم امر به معروف و نهی از منکر. یعنی شما نمیتونی ...

خیلیا به اسم امر به معروف و نهی از منکر منو از دین زده کردن نمیخوام اینکارو کنم با ینفر دیگه:)

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
خیلیا به اسم امر به معروف و نهی از منکر منو از دین زده کردن نمیخوام اینکارو کنم با ینفر دیگه:)

آره خودمم خیلی با اینجور آدما برخورد داشتم. فک میکنن کارشون درسته و توی جیک و پوک ادم دخالت میکنن و خیلی ب شکل زننده ای بهت گیر میدن. واقعا حال آدمو بهم میزنن. فقط وقتی یه موضوع بهت مربوط میشه باید توش دخالت کنی. این که یکی دیگه تو خونش چیکار می‌کنه به کسی مربوط نیست ولی این که عضو خانواده ی من بیخ گوشم چیکار می‌کنه بهم ربط داره...

2740
آره خودمم خیلی با اینجور آدما برخورد داشتم. فک میکنن کارشون درسته و توی جیک و پوک ادم دخالت میکنن و ...

درسته

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

به نظرم باهاش دعوا کن، کتکش بزن، از رابطه محرومش کن، به همه نزدیکان هم زنگ بزن و آبروشو ببر  و به زور مجبورش کن که روزه هاش رو بگیره. 

حتی برای تنبیه میتونی فردا بهش سحری یه غذای شور بدی و بعدم اجازه ندی به هیچ وجه اب بخوره که قشنگ حسابی تنبیه بشه 😎

کارم خطرناکه پشت جرثقیل لوله میزاشتم ضعف کردم  همین صحبت جون چند تا کارگره یهو میبینی یکیشون بخ ...

درسته ان شاءالله عاقبتتون بخیر

حتما رای میدم چون این حقه منه که سرنوشتمو تعیین کنم .به اقای رئیسی رای میدم چون علاوه بر برنامه کارنامه داره میتونی تحقیق کنی -عزیز !رای نمیدی؟نده !من و دیگران میریم و به جات تصمیم میگیریم�🤗خانومای عزیزی که شبهه دارن و دنبال جوابن میتونن درخواست بدن 0•پاسبانِ حَرَمِ دِل شُده ام شَب هَمِه شَب،کِه دَر این پَردِه جُز اندیشِه ی "او" نَگذارَم• سلسله مباحث از بعثت تا ظهور استاد پناهیان عالیه اگه میخواید دین اسلام رو بشناسید🌸    ●فقط حیدر امیرامومنین است ●  جانم فدای علی و خاندانش 🌱  ماه را گم نکنی بین چراغانی ها 🌱                               فرض کن حضرت مهدی (عج ) به تو ظاهر گردد/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/ باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری ؟/ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/ لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری ؟/ پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت.../ داری آنقدر  ک یک هدیه برایش بخری؟/ حاظری گوشی همراه تو را چک بکند ؟/ با چنین شرط ک در حافظه دستی نبری!/ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران... میتوان گفت تو را شیعه اثنی عشری؟؟؟