2410
2553
عنوان

خانومای مذهبی بیان فقط

407 بازدید | 41 پست

شوهرم روزشو هورد دیشب سخری بیدار شد ولی گفت کارم سخته نتونستم روزه باشم ..الان من چیکار کنم؟؟باهاش زیاد حرف زدم ک روزه اتو بگیر حتی اگه سخت بود گوش نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نمیتونه منم الان سر کارم سرم گیج رفت خوردم مگه چیه 🤷‍♂️🌺🌺

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
2720
2714

کارش واقعا سخته؟

اگه نه بهش بگو یه روزامتحانی بگیر اگه اذیت شدی دیگه نگیر

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

یکم از مسائل مذهبی و کسانی که با سختی روزه میگیرن باهاش صحبت کن، البته بهش بگو قضای روزه به گردنت میمونه، من همسرم چند سال نمیتونست بگیره ،حالش بد میشد با شرایط کاریش، الان کارش بهتر شده میگیره

شوهرت بچه که نیس. از اول که باهاش ازدواج کردی باید درمورد این مسایل صحبت میکردید. حالا هرچی بخوای بهش بگی بدتره اون فکر میکنه داری گیر میدی بخاطر همین ممکنه بیفته رو دور لجبازی

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

هیچی شوهر منم نمیگیره کاریش ندارم

همینجوریشم بد اخلاقه روزه باشه ک دیگه هیچی والا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
😑😑😑 دوست عزیز این حرفه میزنی؟ عقاید شریک زندگیت بهت مربوط نشه چی بهت مربوط میشه؟

نمیتونه شوهرشو مجبور کنه روزه بگیره

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2706