2733
2739

بستگی ب نوع وشسواسشون داره بعضیا رو خورد و خوراک و تغذیه خیلی وسواسی هستن بعضی ها رو نجسی و پاکی واصلا تمیزکردن ظاهری واسشون مهم نیس و بعضیام کلا وسواسی ان درهمه مورد ک من این مورد هرچی دیدم بشدت هم خودشون هم خونه و زندگیشون تمیزبوده

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کرمانشاهی هستی؟ چِرکِن میگی    اره منم یکی میشناسم وسواسی بازی درمیاره مثلا غذای دست هیچکس ...

این فقط ادعای تمیز بودنو داره پس

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️
عه من کرمونیم که فکر میکردم پچل مال ماعه فقط😂

عب ندارم منم سیسلالنگ😂😂😂😂

کرمان .مازندران.اصفحان.یزد فارس.بندر عباس.لرستان.دلیجان.😂😂پچلو دارن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
بستگی ب نوع وشسواسشون داره بعضیا رو خورد و خوراک و تغذیه خیلی وسواسی هستن بعضی ها رو نجسی و پاکی واص ...

آره دقیقا

خونه خاله من شتر با بارش گم میشه

خالم فقط رو تمیزی و نجس بودن حساسه

2738
بازم بگو

همه جا همه چی میخورم برنجو دقیقا ده بار میشورم اجاق گازمو همون لحظه تمیز میکنم هفته ای سه بار یخچالمو میریزم تمیز میکنم و کشوهای لباسمو هفته ای دوبار داخل کابینتامو هفته ای یبار میریزم لباس زیر داخل لباسشویی نمیندازم و ... بسه دیگه 😂

اخلاقن یا عملن کدوم منظورته.؟ من وسواس دارم .هیچکس دوست ندارم بیاد خونم ولی هرکسی میاد خیلی بهش خوش میگذره .😅تو دله همه جا دارم دوسم دارن

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
همه جا همه چی میخورم برنجو دقیقا ده بار میشورم اجاق گازمو همون لحظه تمیز میکنم هفته ای سه بار یخچالم ...

آره خستگی در کن😅

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️
2706