2733
2739
چجوری اینهمه کارمیکنی به شوهروبچتم میرسی؟...آخه مامان منم به شدت وسواس بوداصلادیگه وقت نداشت به مابر ...

اره گلم من هم ب دخترم هم ب شوهرم میرسم زمانی که شوهرم سرکار با دخترم بازی میکنم خسته میشه میخابه وقتی خابه کارامو میکنم بیدار میشه باهاش میرم حموم میایم باهم لباسارو جمع میکنیم کلا خوش میگذرونیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره درسته حرفت ولی من تا حالا دنبال درمان نرفتم و احساس میکنم عادت کردم به این وضع و اطرافیانم مشکل ...

ببین از این زاویه بهش نگاه کن 

تو خودت رو درمان کنی ولی تمیز باقی بمونی 

همه آدما کثیف نیستن میتونی تمیز باشی ولی آزار نبینی میتونی از دیدن یه چیز کثیف بالا نیاری میتونی اذیت نباشی ولی از سر پاکیزگی به نظافت اهمیت بدی نه وسواس 

اینجوری کسی از دستت خسته نمیشه وقتی همه میگن برو خودت رو درمان کن یعنی اونا هم تحت فشارن ولی ممکنه چون دوستت دارن به روت نمیارن و دارن تحمل میکنن 

من یکی از دلایلی که پیگیر افسردگیم شدم این بود که میگفتم من نباید انقدر خودخواه باشم که دیگران رو توی موقعیتی بندازم که مجبور باشن منو تحمل کنن اونم منی که آزاری به کسی نداشتم فقط خوشحال نبودم بخاطر افسردگی بعد زایمان 

ولی شما عملا با رفتارت سبک زندگی شون رو پر ایراد میبینی و اونا دارن اینو دریافت میکنن و به مرور توی دلشون از هم نشینی باهات لذت نمی‌برن

.
2731
ن گلم من وسواس ندارم اصلا فقط زیادی تمیزم همین  

خب هر چیزی برای یه موقعیتی ساخته شده 

نمی‌تونیم بگیم همه اشتباه میگن و همه اشتباه تشخیص میدن جز من

مایع ظرفشویی اگر پتانسیل کامل تمیز کردن ظروف رو نداشته باشه اسمش مایع ظرفشویی نمیشه اسمش رو میذاشتن مایعی که برای پیش شستشو به درد میخوره اگر احتیاج به تمیز تر شدن دارید از دامستوس استفاده کنین 

نمی‌تونیم بگیم شما تمیز تری شما وسواس داری و اینکه قبول نداری دقیقا نشون دهنده همین مسأله ست که وسواس داری 

امیدوارم از حرفم ناراحت نشی من که نمیشناسمت فقط به خاطر سلامتی خودت و آرامش اطرافیانت میگم با یه روانشناس مشورت کنی وگرنه آسیبی به من نمی‌رسه شما با دامستوس ظرف بشوری

.
ببین از این زاویه بهش نگاه کن  تو خودت رو درمان کنی ولی تمیز باقی بمونی  همه آدما کثیف ن ...

نه بخدا من حتی برو نمیارم که انقد وسواسی هستم مخصوصا پیش خانواده ی شوهرم. شاید بارها پیش اومده رفتم خونه ی مادرشوهرم ماشالله تمیزه ولی یه وقت میبینی مثلا یکی رفته دسشویی و یچیزی مونده بعد اگه من رفته باشم دسشویی سریع میشورم و یخورده حالت تهوع بهم دست میده حتی شده بالا آوردم ولی اصلا نگفتم بهشون که ناراحت نشن. یا مثلا روبالشی که میبرم همش میگم چون موهام چربه رو بالشی میندازم بالشتون چرب نشه. یا بارها شده بخدا قاشق دهنی زده به غذا من خوردم به اجبار ولی حتی خم به ابرو نیاوردم. بخدا هیچوقت بروشون چیزی نگفتم که ناراحت بشن. میریزم تویه خودم و خودمو اذیت میکنم اون لحظه ..... مثلا من به پریود خیلی حساسم وقتی میفهمم کسی پریوده و میاد خونه ی ما احساس میکنم دسشویی بوی خون میده و ناخودآگاه میرم دسشویی حالت تهوع بهم دست میده ولی بروی اون طرف نمیارم اصلا ...... با همه ی اینا میگم حق با شماست باید برم درمان کنم خودمو ......

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
نه بخدا من حتی برو نمیارم که انقد وسواسی هستم مخصوصا پیش خانواده ی شوهرم. شاید بارها پیش اومده رفتم ...

ببین کسی که قبول داره وسواس داره وسواس نداره فقط زیادی حساسه عمومآ اونایی که وسواس دارن اصلا قبول ندارن که وسواسی هستن

جوابت کاملا نشون دهنده همین مسأله بود و به نظرم فقط حساسی 

مثلا منم اگر یه عالمه کرم ریز کنار هم ببینم که توی همدیگه میلولن بالا میارم یا اگر یکی جلو روم بالا بیاره حتما بالا میارم این نشون میده به این موارد حساسم احتمال قوی شما هم فقط حساسی یا شاید شامه تیزی داری بوی خون رو میفهمی 

وسواسی ها نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن به بقیه می فهمون 

ان شاالله حرفم درست باشه و برای شما وسواس نباشه ولی اگر یه مشاور این حرفو بزنه که عالی میشه چون میگی اذیت میشی 

.
2740
ببین کسی که قبول داره وسواس داره وسواس نداره فقط زیادی حساسه عمومآ اونایی که وسواس دارن اصلا قبول ند ...

آره بویاییم خیلی قویه چن روز پیشا همش بوی گاز میومد خونمون هر چی میگفتم شوهرم قبول نمیکرد میگف بویی احساس نمیکنه تا فهمیدیم از پکیج بوده..... خودم هیچوقت فک نکردم وسواسم ولی مادرم خیلی بهم میگه مثلا وقتی میرم خونه ی مامانم چون باهاشون راحتم هی میپرسم کاهو رو تمیز شسته یا دسشویی میشورم هر روز مامانم همش میگه مارال وسواس داری مگه 😆😆😆😆

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍