2737
2739
عنوان

مامانای شیر ده کیا روزه گرفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 47 پست
روزه گرفتن با بچه خیلی سخته من 4تابچه دارم بخدا هلاک شدم ازبس شستم وپختم حتی وقت نمیکنم 2 دقیقه بخاب ...

دقیقا  اخه از هشت صبحم بیدار میشن همشم که باید دنبالشون باشم الان دارم سعی میکنم دخترمو بخوابونم ولی نمیخوابه که

خدا کمکمون کنه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
شما که نباید بگیری عذرتم موجه هست پس عذاب وجدان نداشته باش  من دخترم ۲۲ ماهشه ولی خیلی وابسته ...

از شیر بگیرش ک بدغذا نشه.خودت اذیت نمیشی؟

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا  اخه از هشت صبحم بیدار میشن همشم که باید دنبالشون باشم الان دارم سعی میکنم دخترمو بخوابون ...

اره بخدا من 2تادختر شیربه شیرهم دارم  اینقد اذیت میشم ولی 4ساله روزه نگرفتم امسال دیگه حتما میگیرم اگه خدابخاد

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2731
آره عزیزم واجب نیست برا ما تازه من شیرم همینطوریشم کمه نگیریا بچت گناه داره طفلک خدا هم راضی نیست

منم بخدا ی روز یذره مایعات کم مصرف کنم سی نه هام اویزون میشن هیچی توشون نیس.حالا اگ دخترم بدقلقی کنه شب نخوابه ک کلا خشک خشکم

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
از شیر بگیرش ک بدغذا نشه.خودت اذیت نمیشی؟

ماشالله غذاش خوبه ولی منو هم ول نمیکنه هر کاری کردم بازم شیر میخوره زردچوبه زدم قرمزش کردم تلخش کردم باز خورد🙄خودم که اذیتم چون حدای ازینکه خیلی شیر میخوره و منم به شدت ضعیف و لاغر شدم گازم میگیره بدجور این موضوع بیشتر عصبیم کرده

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2740
ماشالله غذاش خوبه ولی منو هم ول نمیکنه هر کاری کردم بازم شیر میخوره زردچوبه زدم قرمزش کردم تلخش کردم ...

صبر زرد بزن. هم تلخه هم بدمزه اس.چندشش میشه

2706