2737
2739
عنوان

مامانای شیر ده کیا روزه گرفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دخترم یازده ماهشه امروز روزه گرفتم ولی اصلا غذا نخورد همش شیر خورد غذا بعضی وقتا میخوره اونم کم ن ...

خواهرمن پارسال گرفت پسرش ی ساله بود.انقد گریه کرد ک نتونس بگیره.چون خواهرم هیچی نمیخورد اونم نمیخورد

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
من شوهرم نمیگیره.ولی خودم تاحالا نخوردم.دخترم کوچیکه میترسم گشنه بمونه

آره عزیزم واجب نیست برا ما تازه من شیرم همینطوریشم کمه نگیریا بچت گناه داره طفلک خدا هم راضی نیست

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
هیچ خحالتی نداره عزیزم وقتی خوده خدا بهت اجازه داده بعدا باید بگیدی دیگه من پارسال بچم ۷ ماهش بود ا ...

ان شاالله ک بتونی

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2738

شما که نباید بگیری عذرتم موجه هست پس عذاب وجدان نداشته باش 

من دخترم ۲۲ ماهشه ولی خیلی وابسته اس و شیر زیاد میخوره امروز روزه کرفتم اگه خدا قبول کنه ولی کم کم دارم کم میارم و سردردم شروع میشه انقدر هم خوابم میاد که حد نداره

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
مثل من پارسال نگرفتم اما امسال قصد دارم بگیرم ان‌شاءالله که بشه

انشاالله

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
شما که نباید بگیری عذرتم موجه هست پس عذاب وجدان نداشته باش  من دخترم ۲۲ ماهشه ولی خیلی وابسته ...

روزه گرفتن با بچه خیلی سخته من 4تابچه دارم بخدا هلاک شدم ازبس شستم وپختم حتی وقت نمیکنم 2 دقیقه بخابم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
دخترتون هنوز غذا نمیخوره و فقط از شیر شما تغذیه میشه اشتباه نکن 

عزیزم شیر ندارم شیرخشک میدم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2706