2737
2734

یه مدته همش بهم میگن تو مزاحم ما هستی برو از این خونه چون بلد نبودی شوهر تور کنی عرضه نداشتی الانم مزاحم مایی.

خونشونم جای جالبی نیست هرروز دعواست همه باهم قهرن نون خوردنم بزور گیر میاد گاهی ۲ساعت هم منتظر می مونم نوبتم بشه برم غذا بخورم. ابرو هم ندارن همه به عنوان بی ابروی محل میشناسنشون.

منم بدم میاد مزاحم و سربار کسی باشم تا الانم حرفاشون جدی نگرفته بودم، امروز بهشون گفتم میخوام جمع کنم برم من داشتم الکی میگفتم مزه دهنشون بفهمم یهو دیدم چشاشون برق زد از خوشحالی گفت واقعا؟ توروخدا زودتر شرت کم کن راحت شیم! فقط سریع گمشو...

یعنی براشون مهم نیست واقعا یه دختر مجرد بی پناه توی این جامعه افتضاح کجا بره؟

تا الانم گرفتار قسط وام هستم ضامن این وام پدرمه دوست دارم ول کنم برم قسطاش بیوفته گردنش ماهی ۱۴۰۰هست تا خودش قسطش بده بهش فشار بیاد 

اگر این ماهی ۱۴۰۰از گردن من بیوفته من میتونم تنها زندگی کنم اگر نه، این قسط مشکل زندگیمه بهم فشار میاره

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

راه دومم پرستار شدنه

خانوادم خیلی افتضاحن با وجود این خانواده کسی خواستگاری من نمیاد پس نگید شوهر کن چون هیچکس ازم خواستگاری نمیکنه بنابراین موندن من توی اون جهنم فقط تلف کردن عمره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وای وای  چه خانواده ای . خدا لعنت کنه اونایی که دختراشون رو شوت میخوان بکنن بیرون

فکر کردم حداقل بهم بگه حق نداری بری این حرفا

راحت گفت گمشو!!

میتونی خونه مستقل بگیری؟ درامدت چقده ماهانه

درامدم خوبه بد نیست فقط این قسط وام بهم فشار میاره

2706