2737
2734
عنوان

نماز حضرت فاطمه

220 بازدید | 20 پست

سلام خوب هستین خانوما میگم کی از نماز حضرت فاطمه حاجتشو گرفته بیاین بگین چند بار خوندینبعد چند مدت حاجت روا شدین اگه میشه بگین واسه چی خوندین؟

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخون اینو 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6248822/از-چه-ذکر-و-دعاهایی-حاجت-گرفتین?postId=185333641

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2731
چقدر تاپیکای حاجت روایی کم میبینم

😔

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
اکر خونپی منم دعا کن گلی

باشهعزیزم  حاجت روا شی 

بخون اینو  https://www.ninisite.com/discussion/topic/6248822/از-چه-ذکر-و-دعاهایی-حاجت-گرفتین? ...

فدات

نماز استغاثه به حضرت زهرا منظورته؟

وای بد جور حاجت میده

من ی گرفتاری داشتم البته مادی نبود بانیت پاک بخونی ۱۰۰٪حاجت روا میشه آدم

رد خور نداره.ان شالله توفیق داشته باشم دوباره بخونم.راستش برای حاجات مادی روم نمیشه از ۵ تن بخوام😔😔نمیدونم چرا .بهم نخندین

2738
نماز استغاثه به حضرت زهرا منظورته؟ وای بد جور حاجت میده من ی گرفتاری داشتم البته مادی نبود بانیت پ ...

حضرت عباس کمکت کنه اون نمازش که ۱۰۰ تا قدر و ۱۰۰ توحید داره 

چطوریه نمازش؟

رکعت اول بعد حمد ۱۰۰ تا قدر دوم ۱۰۰ تا توحید تو نت سرچ کن 

صدتااااااااااااااا؟چجوووور بشمریممم زیادنننن کخ

خب نخون عزیزم

نماز استغاثه به حضرت زهرا منظورته؟ وای بد جور حاجت میده من ی گرفتاری داشتم البته مادی نبود بانیت پ ...

میشه بگی نیتت چی بود؟وقتی میگی معنوی بود اصلا نتونستم بفهمم چیا نیت معنوی هستن

نماز استغاثه؟ببین عالیه عالییییی حتما بخون

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2706