2733
2739
عنوان

کیا شوهرشون روزه نمیگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 77 پست

خب ببین علت سر دردش چیه شاید اگه درمان بشه بتونه بگیره

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی جالبه ی موقع اونایی که روزه نمیگرفتن بهر دلیلی ی جوری مخفیش میکردن که حرمت ماه رو حفظ کنن

حالا تو تاپیکا ی عده با نهااایت افتخار اعلام میکنن بی دلیل نمیگیرم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

روزه گرفتن غبطه خوردن نداره.یه مسئله خیلی شخصیه بین هر کس و خدا.کار شوهرتم خیلی سخته

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
2731
ن والا برام اصلا سخت نیست غدا داغ کردن به بچه ام که باید غدا بدم حالا اونم روش

ببین واقعا کار و روزه کنارهم سخته

من کارم دفتری هست امروز روزه داشتم یه لحظه چشم و سرم دردگرفت حالا فنی بدتره

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
شوهرمن نمبگیره ب منم میگ نگیر من راضی نیستم سحر پامیشم میگ سروصدا راه ننداز ازخواب بیدارنشم برو خد ...

خودشم اعصابش خورده و ناراحت ولی میگه چاره چیه نمیتونم از کار دست بکشم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
شوهرمن نمبگیره ب منم میگ نگیر من راضی نیستم سحر پامیشم میگ سروصدا راه ننداز ازخواب بیدارنشم برو خد ...

ببخشید ولی رضایت یا عدم رضایت ایشون تو روزه داری شما اصلا شرعا اهمیتی نداره و شما باید حکم شرعی تون رو اجرا کنید

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2738

شوهرم لاغره نمیتونه بگیره خودم هر سال میگیرم ولی امروز نگرفتم کرونا داشتم تازه بهتر شدم ولی اصلا گیر ندارم میخام یه روز درمیون بگیرم میترسم بگیرم تلف بشم بچه هام بمونن😭

ببین واقعا کار و روزه کنارهم سخته من کارم دفتری هست امروز روزه داشتم یه لحظه چشم و سرم دردگرفت حالا ...

د خب کار شوهرمم نصابه کابینته هم وزن کابینت هست همم بالا چهارپایه و...

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
خیلی جالبه ی موقع اونایی که روزه نمیگرفتن بهر دلیلی ی جوری مخفیش میکردن که حرمت ماه رو حفظ کنن حالا ...

نظر شما درباره موضع من چیه؟

2706