2737
2734
عنوان

شرایط خاستگارم

702 بازدید | 45 پست

کارمند هلال احمر. کار نقاشی ساختمون هم بلده و گاهی انجام میده. یه پراید داره. اخلاق‌ش میگن خوبه من زیاد باهاش هم کلام نشدم. تو روستا ی خونه دوبلکس شیک و بزرگ داره پدرش. 3 تا پسرن. این بچه آخره. برادر بزرگش وضعش خوبه بالا شهر مغازه داره. برادر وسطیه هنوز داره درس میخونه کار نداره. 

من دلم میخواد تو شهر خونه بگیره برام وسط شهر یا بالا شهر 

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اهععع مهدیس بالاخره خاستگار اومد؟

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

شرایط مالی خودت در چه حدیه؟

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

خودت شهر زندگی میکنی یا روستا؟شرایط خودت چطوره؟

عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑
2738

خب بهش بگو روستا نمیام 

ولی یه چیزی رو خوب گوش بده که حاصل سال ها تجربه اس به اگرا وشایدا دل نبند! ک همشو میزنه زیرش 

مثلا اگه گفت دو سال بمون میبرمت شهر بدون داره مزخرف میگه 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
یس معرفی شد6

نمیدونم ولی کلا از ازدواج سنتی متنفرم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
خودت شهر زندگی میکنی یا روستا؟شرایط خودت چطوره؟

ما شهر زندگی می‌کنیم من تک دخترم ی برادر دارم وضع مالی پدرمم خوبه 2 تا خونه نوساز  داریم شهر. دو تا ماشین و.... 

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
2706