2737
2739
عنوان

دکتر افسانه ساسانی کرج

3673 بازدید | 38 پست

خانم های عزیز من تجربه خودم میگم با چیزایی که دیدم این دکتر یه آدم بی وجدا وشدیدا پولکی تجربه من این که ایشون به من همون اول پیشنهاد ای وی اف داد حتی بدون اینکه ببینه من با دارو باردار میشم یا نه بعد من قبول نکردم بهش گفتم اگه با دارو باردار نمیشم پس نیام مطب دیگه بعد گفت چرا میشی صبر کن خلاصه ایشون من اوایل سال ۹۹ هی میبرد میاورد فقطم از یه دارو استفاده میکرد من تو هفته سه روز تو مطبش بودم همشم سونو میکرد و اصلا توضیح نمیداد که چطور پیش میره روند معالجم خلاصه من بعد ۷ ماه باردار شدم این دکتر بی سواد میدونست من مشکل انعقاد خون دارم به من فقط یه پرژسترون شیاف داد نزدیک عید بود من تو هفته هشت بارداری بودم همه سونو های بیرون عالی بود بچم سالم بود قلب داشت همه جیز خوب بود تا ۲۷ اسفند من به خونریزی افتادم بهش زنگ زدم جواب من نداد در صورتی که من تو مطب با یه خانم دوست شدم این خانم ای وی اف کرده بود باردار شده بود دقیقا تو هفته من بود همون ۲۷ اسفند تو مطب دکتر ساسانی بود خلاصه من به منشی پیام دادم خونریزی کردم الکی گفت دکتر نیست در صورتی که بود جواب بیمارایی که با دارو باردار شده بودن نمیداد فقط وقت به کسایی داده بود که ای وی اف شدن

من از ۲۷ اسفند خونریزی داشتم رفتم بیمارستان و از بیمارستان به ایشون زنگ زدن باز جواب نداد دکتر کشیک بیمارستان بهم گفت هماتوم خفیف داری استراحت مطلق باش اومدم خونه تمام سونو هام برای دکتر ساسانی فرستادم التماسش کردم کمکم کنه باز جواب نداد تا ۱۱ فروردین جواب داد بچت سقط میشه نه دارویی بهم بگه بگیرم هیچی خلاصه من خودم دارو سقط جنین گرفتم چون بچه تو شکمم مرده بود😔 بچم سقط کردم بعد که مطب باز شد رفتم پیشش بهش گفتم تو مشکل من میدونستی کمکم نکردی دکتر  بی ادب تو چشمام نگاه کرد گفت خوب حالا مگه نازایی ماه بعد دوباره بیا اقدام کن انقدر این دکتر بی سواد که نمیدونه من وقتی بچم با قرص سقط کردم حداقل تا ۳ ماه نباید باردار بشم چون اون قرص عوارض بدی داره اینو گفتم که خانم ها بدونن دکتر باید وجدان داشته باشه در ضمن من کسایی دیده بودم تو مطب که با چشم گریون از مطب خارج می شودن یا یادم یه خانم اومد تو مطب داد فریاد میزد که من فقط هزینه سقطم ۲۰ میلیون شده  همش نفرینش میکرد من احمق اون موقع نفهمیدم که چرا این خانم اینجوری زجه میزنه منشی دکتر خانمه رو بیرون کرد من از ته قلبم تو سقطم نفرینش کردم انشالله خدا جوابشو بده دوستان ببخشید طولانی شد خواستم بدونید که چه عذابی به من و خیلی هایی که مثل من بودن داده لطفا با چشم باز دکترتون انتخاب کنید که مثل من حسرت نکشید 

واااا معلوم‌نیست چطور زندگی کردن که الان‌برای پول راضی میشن به این کارها...

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واااا معلوم‌نیست چطور زندگی کردن که الان‌برای پول راضی میشن به این کارها...

من رفتم تهران یه دکتر دیگه وقتی بهش گفتم دکتر باهام چیکار کرد خیلی ناراحت شد بهم گفت وجدان کاری نداشته دکترت 😔😔

من رفتم تهران یه دکتر دیگه وقتی بهش گفتم دکتر باهام چیکار کرد خیلی ناراحت شد بهم گفت وجدان کاری نداش ...

عزیزم‌انشالله دامنت سبزمیشه دیگه گذشته به خودت برس گلم الانم رمضانه حاجتتو موقع اذان عصر بگو انشالله درست میشه

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2706