2737
2734
عنوان

خانومایی ک زایمان طبیعی داشتین بیاین ی لحظه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 33 پست
65 الان ک 18 هفته هسم شدم 68

اها بسلامتی خواستم بگم زایمان طبیعی خیلی خوبه من قبلش ۵۶ بودم روز زاینان ۷۵  بعد از زایمان دوباره شدم ۵۷ الانم ۵۵😁😍😍😍

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

اصلا به این چیزافر نکن پرستارها اصلا مهم نیست  انقدر هرروز میبینن حتی اوناهم به آ خرش که تونستن کمک کنن که بچه ای رو بزارن تو بغل مادرش فکر میکنن و خوشحال میشن من خودم همیشه فکر میکردم که زایمان راحتی دارم و همینطور هم شد فقط به  لحظه ای که دخترم رو ببینم فکر میکردم و به قدرت و محبت و خدا عزیزم به این چیزا فکر کن 

🍎آلماآروما🍎 رو در اینستا پیدا کن و از پوست و موی جدیدت رونمایی کن!!!! :

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه تهران هستی حتما برا زایمان طبیعی برو مرکز رویان مهر. مامای همراه داری و بهت کمک می کنه ک زایمان راحتی داشته باشی خیای از مامانا رفتن اونجا زایمان کردن و واقعا نتیجه زایمان شو تو پیج رویان مهر گفتن و راضی بودن ادرس سایت رو اینجا میزارم در ضمن میتونی با اونا مشاوره هم داشته باشی

http://www.royanmama.com/

2728