2737
2739

یک هفته سابلیمینال پوست گوش دادم کوچکترین تاثیری ندیدم عوضش کردم و یه مدل دیگه از پوستو گوش دادم بازم تاثیر نداشت. سابلیمینال دندون رو دو هفته گوش داوم اونم هیچ تاثیری نداشت حتی کوچکترین تاثیری ندیدم در صورتی که توی کامنتا همه نظرات خوبی رو نوشته بودن طرف گفته بود یه بار گوش دادم فلان اتفاق افتاد پس چرا روی من تاثیری نداره؟

خیلی چیز چرتیه

من ديگه طرفش نمیرم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید مقاومت ذهنی داری مال کی رو گوش میدی 

نباید هم زیاد پیگیر تغییراتت باشی و کل دوره رو باید گوش بدی تو نت بزن تست مقاومت ذهنی انجام بده ببین چقدر مقاومت داری برطرفش کن خودشم راهکار میده

چرا؟

اصلا تاثیری نداره

بعدم معلوم نيس چيا ميگن توش، شاید پیامای مخرب باشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
شاید مقاومت ذهنی داری مال کی رو گوش میدی  نباید هم زیاد پیگیر تغییراتت باشی و کل دوره رو باید ...

از جای معتبری گوش میدم ولی فکر کنم مقاومت دارم...شما استفاده کردی نتیجه گرفتی تا حالا؟

2738
اصلا تاثیری نداره بعدم معلوم نيس چيا ميگن توش، شاید پیامای مخرب باشه

خب سازندش که معتبر باشه اینطور نیست من که از چال گونه تو دوهفته نتیجه گرفتم و یکم گونم وقتی میخندم خط می افته ولی بخاطر اینکه درس دارم فعلا ول کردم گذاشتم برای بعد کنکور

آره دیگه باید از جای معتبر گوش کنی

همه ميگن ما معتبریم