2737
2734

سلام. من مشکل کیست و تنبلی تخمدان دارم و دکترم برام۲ ماه قرص ال دی تجویز کرده و ماه بعد برم سنوگرافی اگه کیست نبود از ماه بعد قرص کلومفین که درواقع باعث تخمک گذاری میشه رو شروع کنم. دیشب بسته دوم قرص ال دی رو شروع کردم. چون من تنبلی تخمدانم خیلی خفیفه احتمال میدم همون ماه اولی که کلومفین میخورم حامله شم. اگه اینجور بشه اواسط فروردین باید بچه دنیا بیاد.

مساله اصلی اینجاست که من دارم برای آزمون دکتری میخونم و ۱۵اسفند آزمونشه. سوال من از شما اینه که آیا بنظرتون میشه یک ماه قبل از زایمان با اون شکم رفت سر کنکور؟؟؟ من برای رتبه برتری هم میخونم و خیلی برام مهمه. اگه واقعا نمیشه یک ماه قرص کلومفینم رو عقب بندازم.

ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید

اره میشه رفت واینم بگم خیلیا هستن بدون مشگل ماه ها حامله نمیشن فعلا تودرمانت رو ادامه بده 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من نه شاغل بودم نه دانشجو ولی هر مرحله از بارداری مشکلاتی داره .مگه اینکه خوش شانس باشی بی دردسر بگذره .وگرنه ماه های آخر هم سنگین میشی هم کم انرژی 

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
چرا کسی بهم نمیگه؟!🤧🤧🤧از کجا میفهمین کیست دارین؟من سه سال پیش سونو دادم اصلا نداشتم،حالا ممکنه دا ...

خیلی راحت میرین دکتر زنان ررامون سنوگرافی مینویسه و میریم سنوکرافی.

بنظرم همه زنا چند سالی یک بار برن چک شن 

2738

شما دعا کن باردار بشی بعد اینجور نقشه ها رو بکشی والله من تجربه نشون داده اون چیزی که آدم نقشه می کشه اتفاق نمی افته من که نه کیست داشتم نه هیچی سه ماه طول کشید باردار بشم منم نقشه کشیده بودم باردار بشم بعد عید دنیا بیاد واسه بهار تابستون نشه ولی دقیقا خواست خدا این بود اول تابستون دنیا بیاد انشاالله 😁😁😁

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
چرا کسی بهم نمیگه؟!🤧🤧🤧از کجا میفهمین کیست دارین؟من سه سال پیش سونو دادم اصلا نداشتم،حالا ممکنه دا ...

لز بی نظمی پریودی پر موی اکثرا البته من تجربه ندارم شنیدم 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
قصد ادامه تحصیل دارید در مقطع دکتری, درسته؟ گر نظر من رو میخواید بدونید با دو تا بچه، اینه که حامله ...

من ۲۸سالم شده هنوز بچه ندارم و مشکلی پلی‌کیستیک و تنبلی تخمدان دارم باید حتما بچه‌دار شم.

ولی از ادامه تحصیلمم نمیتونم بگذرم چون تا اینجا واقعا براش زحمت کشیدم. 

اگا خدا کمکم کنه ۲تا رو با هم امسال بتونم پیش ببرم🙏

قصد ادامه تحصیل دارید در مقطع دکتری, درسته؟ اگر نظر من رو میخواید بدونید با دو تا بچه، اینه که حامل ...

مگر اینکه کسی مثلا مادرتون رو داشته باشین که پا به پای درس خوندن شما از فرزندتون نگهداری کنن. در این صورت شرایط کمی بهتر میشه

شما دعا کن باردار بشی بعد اینجور نقشه ها رو بکشی والله من تجربه نشون داده اون چیزی که آدم نقشه می کش ...

آره واقعا😂😂😂

ولی تو سایت خوندم اکثرا همه کسایی که قرص کلومیفن میخورن همون ماه باردار میشن

من ۲۸سالم شده هنوز بچه ندارم و مشکلی پلی‌کیستیک و تنبلی تخمدان دارم باید حتما بچه‌دار شم. ولی از اد ...

اگر اینقدر مطمئن و راغبید به انجام این کار، عزیزم یه حوری برنامه ریزی کن که امتحانت بیفته تو سه ماهه دوم بارداریت مخصوصا ماهه ۵ و ۶ که راحت ترین ماههاست. تا ماه چهارم درگیر تهوع و ویار هستی و ماه ۷ به بعدم که سنگین میشی و یجا نشستن برات سخت میشه

2706