2733
2739
عنوان

دمبه هایم...

431 بازدید | 31 پست
من ده روزه رژیمم..فقط به اندازه خیلی کم ناهارمیخورم..روزی یک ساعت پیاده روی دارم..نیم ساعت هم رقص...دریغ از یه گرم لاغر شدن...مشکل کجاست...با برنامه بشقاب پیش میرم..حتی یک. سوم کالری مجازمو را مصرف میکنم...نمیفهمم چرا این شکمم اب نمیشه..پهلوهام تکون نمیخورن..رون هام همون قدره..خسته شدم خدااا از چاقی
یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  

صبر کن بابا هنوز ده روزه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین از لیمومی بگیر

مامان من خداروشکر تا الان 22 کیلو کم شده

چند وقت پیش سرخود رژیمش رو از برنامه ای که داده بود کمتر خورد استپ وزنی کرد

اصلا کمتر از چیزی که باید بخوری نخور

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2738

مشکل سوخت و ساز داری

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بابا صبرکن!!!

ب این فوری ک لاغر نمیشی

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ده روزه نشون‌نمیده. یهو بعد سه هفته نسون‌میده. بعد اینکه کالری به اندازه بخور آهسته و پیوسته برو. 

و یه چیزی ک بهم ثابت شده اینه که ناهار نخوری بیشتر لاغر میشی تا شام. صبحانه بخور. ساعت ۸ شبم ناهارو شامتو یکی کن و بخور. 

2706