2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تب سنج دیجیتالی رو میذارن زیربغل یا زیر زبون.؟ هرکاری کردم بلد نیستم عکسشو بفرستم

بذار زیر زبونش عزیزم بچه ها تو این سن زیاد تب میکنن بدنشون مدام داره با میکروبها مبارزه میکنه طبیعیه بهش میوه بیشتر بده تقویتش کن برای دندونش هم ممکنه باشه اگه بیقراری کرد مریض شده ولی بچه ای که تب داره و داره بازی میکنه مریض نیست تب با بیحالی و بیقراری بیماری هست نگران نباش لطفا 

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹
بذار زیر زبونش عزیزم بچه ها تو این سن زیاد تب میکنن بدنشون مدام داره با میکروبها مبارزه میکنه طبیعیه ...

مرسی عزیزم

تو خوابم بی قراری میکنن اگه تب داشته باشن؟

الان خوابه نمیذاره بذارم زیر زبونش

مرسی عزیزم تو خوابم بی قراری میکنن اگه تب داشته باشن؟ الان خوابه نمیذاره بذارم زیر زبونش

اصلا نمیخوابه و وقتی خطر داره که مدام بالا بیاره و اسهال باشه که باید سر چند دقیقه به بیمارستان برسونن بچه رو تا بزرگ بشن جون ماهم اب شده😄

وای خانوما خیلی مراقب کوچولوها باشین واقعا میترسم😢😢خدا خودش محافظ کوچولوهامون باشه اونا هیج گناهی نکردن 

هر وقت میرم برنامه گهواره همه دارن میپرسن برای تب و اسهال چی خوبه 😢😢خیلی ناراحتم میکنه انشالله ک طوریشون نباشه 

بخدا طفلکیا هیج گناهی نکردن ک الان بخان بخاطر اشتباهات دیگران زجر بکشن😢

بخدا بچمو وقتی میبرم بیرون انگار پرنده ای ک از قفس ازاد شده ولی بخاطر این مریضی شرایطشو ندارم ک ببرم خیلی دلم واسش میسوزه تو خونه ی چیزی میداد میکنه خودشو سرگرم میکنه 

اره بخدا  من خودم انقد میترسم از تب که نگو استرس میگیرم

نترس خدا خودش مواظبشونه من دخترم مریض میشد خودم بدتر بودم تا بزرگتر شد فهمیدم بیخودی انقدر ناراحت بودم فقط به علائمش دقت کن اگه از به خاطر دندونش هم گریه میکرد و مدام دستش تو دهنش میکرد با گریه روی لثه با انگشت شربت استامینوفن بزن در حد اینکه انگشتتو بکنی تو شربت یه بار بمالی رو لثش هر دوروز یه بار