2752
2734
عنوان

دوخت سرویس خواب نوزاد، تکه دوزی با قیمت مناسب

| مشاهده متن کامل بحث + 208427 بازدید | 3919 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام خاطره جون خسته نباشی عزیزم واقعا کارات زیباست و حرف نداره ماشاالله خیلی باسلیقه و هنرمندی خاطره جون لطف میکنی در مورد جنس سرویسهایی کهمیدوزی بگی از چه جنسی هست؟؟ منیه مقداری رو جنس پارچه ها حساسم میخواستم بدونم از چه جنسی هست ؟؟
خدایا شکرت بالأخره منم مامان شدم ان شاالله خدا مواظب کنجد کوچولو منم هست
سلام خاطره جون خوبی خانم با زحمتهای من و پسرم نمیدونم منو به یاد داری یا نه ؟؟؟؟؟/ بعد مدتها امدم نی نی سایت گفتم به تاپیک شما هم یه سر بزنم و بازم تشکر کنم برای سرویس های پسرم من چندین بار هم شستم تو لباسشویی و هیچ مشکلی پیدا نکردن ممنونم آپلود عکس
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
واااااااااااااااااااااااای عسل جون ممنونم مگه میشه فراموشت کنم عزیزم تا وقتی کندی بازی میکردم که همش در ارتباط بودیم قربون گل پسرت بشم ممنونم به فکر من بودی به خاطر عکس هم ممنون خیلی خوشحالم کردی
چی بگم والا
وانیا جون قیمت هارو توی صفحه اول تاپیک نوشتم خانومم برای هر سرویسی قیمت ها متفاوته که لطفا برای اطلاع تماس بگیرید یا همون شمارم تو تل گرام پیدا کنید من پاسخگو هستم
چی بگم والا
ماه عزیزم جنس همه سرویسهایی که من میدوزم اصلش از تترون با کیفیت هست که نه رنگ بده نه پرز و جنس تکه ها هم تا اونجا که بشه و رنگبندیش پیدا بشه مخمل نوزادی و پولیش هستند
چی بگم والا
2706