2733
2734
عنوان

ی مارمولک بزرگ تو خونه

642 بازدید | 29 پست

اگه ی مارمولک بزرگ تو خونتون ببینین و بعد بره تو اتاق زیر کمد قایم شه و دیگه اصن ندونین کجاس.چیکار میکنین.من دیدم بگین چیکار کنم.خیلی ترسو هستم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پا میشم میرم خونه خالم میخوابم😂😂

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

صبر کن بیاد بیرون پنجره رو باز بذار میره

ترس نداره که

دم دراز خنگول 😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اگه بشه ازون خونه میرم تا زمانی ک اون مارمولکه رو بکشن 

ولی اگه امکانش نباشه اتاقمو عوض میکنم

و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727

هیچ     چون دوستون دارم عجیبه اما واقعی    همه حیوانات و موجودات رو دوست دارم  

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

من واقعا میترسم و عمرا بمونم تو خونه باید پیداش کنن پرتش کنن بیرون 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
صبر کن بیاد بیرون پنجره رو باز بذار میره ترس نداره که دم دراز خنگول 😁

وای چقد اعتماد ب نفسم رفت بالا.

میگم نره رو پای بچم.

یا تو گوشش.

بخاد رو صورت شوهرم رژه هم بره حرفی ندارم.

چون بیدارش کردم گفتم بیرونش کن بدتر راهنماییش کرد تو اتاق

وای چقد اعتماد ب نفسم رفت بالا. میگم نره رو پای بچم. یا تو گوشش. بخاد رو صورت شوهرم رژه هم بره حر ...

نه بابا خیلی ترسوئه عزیزم

احتمالا تا فردا بیرون نمیاد صبح یواشکی میره

فکر کن انقدر خنگوله هی راه میره هی فکر میکنه یه چیزی جا گذاشته😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706