2737
2739
عنوان

شاید بودن بلدنبودم 😔

116 بازدید | 12 پست

مقصراصلی داستان  همیشه منم 

درسته به قول توشاید بلدنبودم بازندگی وماجراهاش درست برخورد کنم 😔

گفتی برو وقتی یادگرفتی چجوری بامسائل کناربیای برگردهمینجا منتظرتم 

میرم ...شاید براهمیشه ای کاش بتونم تاب نبودنتو داشته باشم میدونم میتونم

چون توزندگیم خیلیارو خط زدم توروهم میتونم خط بزنم میرم تاکنارمن اذیت نشی شاید فراموش بشم که حتما میشم اما دیگه برام مهم نیست امشب به تعداد  حرفهات نفسهای کشیدت  تیکه تیکه شدم 

نمیتونم بگم متنفرم ازت

دوست خوبی بودی حالت بانبودنام خوب باشه 

امشب اولین شبیه که تنهات گذاشتم خسته شدم دیگه نمیکشم 😔

واتساپمم پاکیدم بی من خوش باشی دیگه سراغت نمیام 🖤

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی شده

ازیه رابطه اشتباه اومدم بیرون 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
دوستتون اینجاست

نه اینو نوشتم که یادم بمونه چجوری امشب شکستم دیگه سمتش نرم

ازیه رابطه اشتباه اومدم بیرون 

😔😔😔😔😔منم عشقم ۲۵ روزه رفته خدایا دارم میمیرم دعا کنین برگرده و معجزه شه واسم

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2738
😔😔😔😔😔منم عشقم ۲۵ روزه رفته خدایا دارم میمیرم دعا کنین برگرده و معجزه شه واسم

اگه باهاش خوشحالی بادل شکستم دعا میکنم برگرده 😔😔😔

اگه باهاش خوشحالی بادل شکستم دعا میکنم برگرده 😔😔😔

انشالله

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
نه اینو نوشتم که یادم بمونه چجوری امشب شکستم دیگه سمتش نرم

ببین من کل دوستام نامرد بود هرتاشون تائه کاری داشتن سمتم بودم قلبمو خورد کردن شاید فراموششون کنم ولی سپردم به خدا خودش جوابشونو میده

ببین من کل دوستام نامرد بود هرتاشون تائه کاری داشتن سمتم بودم قلبمو خورد کردن شاید فراموششون کنم ولی ...

خسته شدم ازادما دارم یکی بکی خط میزنم اززندگیم 

خسته شدم ازادما دارم یکی بکی خط میزنم اززندگیم 

منم همین کارا میکنم روزتولدم یکیشون حتا زحمت یه زنگ هم ندادن هیجا نبودن سخته خط زدن خسته میشه آدم شاید بشکنی ولی فدا سرمون ماها تا ته رفاقتیم ولی دوربریامون اصلا😒😐😐😐یه روز میاد که پشیمون میشن مطمئن باش ولی دیگه اون موقع ما پاکشون کردیم