2733
2739

من

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت دل دلت تموم شد خبر بده😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

گفتی لایک کن

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

چه عجیب یعنی چطور خواب دیدین مگه کسیو اینجا میشناسین؟ 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

خواب منو دیدی؟ انقد دوس دارم یکی خوابمو ببینه تا حالا هیچکی نگفته خوابتو دیدم😢😢😢

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍

عزیزان خواب دیدم تو مجلس ختم بعد اصلا نمیدونم مل کیه. همه دور قبری جمع شده بودن. از یکی پرسیدم چی شده کی فوت کرده گفتن مراسم ختم یکی از کاربرای سایته. گفتم کدوم گفت مگه شما کاربر نی نی سایت نیستی؟ کاربر جدیدی؟ من گفتم یک کاربری داشتم سال ۹۸ ترکید الان دوباره اومدم. گفت آها. خب مراسم ختم دلوینه. گفتم دلوین کیه گفت نمیدونم فقط میدونم اسم یکی از دختر خانومای سایته الان میپرسم دقیقا کدوم بهت میگم. تا رفت بپرسه از خواب پریدم

اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزان خواب دیدم تو مجلس ختم بعد اصلا نمیدونم مل کیه. همه دور قبری جمع شده بودن. از یکی پرسیدم چی شد ...

وای خدا من میشناسمش 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

سریع پاکش کن😔

2706