2737
2734

لباس نوبپوشونید 🧥👚👕حموم برن وتونستیدیادبدین غسل بگیرن اگرتوسنی هستن که میتونن

چراغای کوچیک رنگی آویزون کنید بهترین سحری وافطاری هاروآماده کنید

شربت درست کنید

توچایی وابجوشتون گلاب بریزیدباعث ارامش میشه

اسپری داشته باشید وگلاب بریزید واسپری گلاب انجام بدید عالیه 

برابچه کوچولوهاتونم بادکنک بگیرید وهمون چراغاروکه اویزون کنید حسش منتقل میشه وکیف میکنن

منکه رفتم اسپری خریدم براگلاب 😄😊

پسرمم امشب ببرم حموم🙃آب بازی کنه والانم برم برااماده کردن سحری همسرم

واس امضام دعا کنید توروخدا این روزای مبارک مارو یادتون نرع

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا آخر رمضون هی گلاب بپاشیم چراغ روشن کنیم؟😅

فوقش دو روز اول آدم جون داشته باشه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740