2737
2739

تا بحال هیچ وقت این قدر حس نکرده بودم چقدر احساساتی بودن میتونه مشکل و فاجعه به بار بیاره ،خود من هم چون تخصصم هست و نطالعه کردم تو این موارد میتونم درست و غلط رو خوب تشخیص بدم ولی وقتی فکر میکنم چه حجم عظیمی از مساعل وجود داره که من درموردش اطلاعات کافی ندارم و میتونم توش همینقدر نادان و بلاتصمیم باشم و چه بسا به اشتباهم اصرار کنم .... این واقعا منو میترسونه😖

آره منم امروز با شنیدن یه اتفاق این قضیت احساساتی بودن خانما بیشتر از قبل بهم ثابت شد

رزیدنت سال یک ent که دو ماه پیش همسرشو بر اثر ایست قلبی از دست داده بود دیشب سوئیساید کرد و تموم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عنوانت فک کردم اقا هستی!این چیزارو جنسیتی نکن خودتم خانوم هستی پس جزو مایی شما که با سوادین باید ...

الان پیامتو دیدم 

اوایلش خاستم باهات بحث کنم ولی بعد دیدم انقد دیدت کوتاهه که نمیدونی کسی که موشته مساعل برا اینه ک پیدا کردن همزه تو کیبورد سخته

سوادو با یه چیزی سنجیدین ک میخان کلمه مو بکوبم به دیوار از سطحی بودن جماعت 

الانم لابد میخای بگی بیسواد خواستم و میخوای درسته نه خاستم و میخای🤣🤣🤣🤣😂

2728