2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من تازه وارد سایت شدم سوال شما رو دیدم  دوست داشتم به شما نظرمو بگم همسرم برای منزل جدید ما می خواست کولر گازی بخره خیلی تو بازار گشت به نتیجه نرسید مدل های مختلفی وجود داشت تصمیم گرفتیم به یک برند داخلی اطمینان کنیم و چه برندی بهتر از ایران رادیاتور که خب تولید داخل هستش و از لحاظ قیمت هم از برند های تولیدی خارجی قیمت مناسب تری داره و نصبش هم رایگان و ما با نمایندگی ایران رادیاتور آشنا شدیم شماره تماسشونم 88302400 هستش که مناسبی رو به ما اعلام کردن و همچنین ما درب منزل بعد از گرفتن کالا مبلغ را پرداخت کردیم خیلی خدمات دهی و پاسخ گویی خوبی داشتن دوست داشتین تماس بگیرید و خریدتون رو انجام بدین 

سلام شما عزت نفس تون افزایش یافت.از چه طریقی افزایش دادید.من هم عزت نفس بسیار پایینی دارم .الانم با دارو بهترم.کتال روانشناسی عزت نفس رو هم خریدم ولی برام فایده نداشت

سلام شما عزت نفس تون افزایش یافت.از چه طریقی افزایش دادید.من هم عزت نفس بسیار پایینی دارم .الانم با ...

سلام عزیزم ، پیج dr_universe برو

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!

گروه صنعتی ایران رادیاتور که اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل (خانگی و صنعتی) در خاورمیانه می باشد، با کارمندان خبره ، ومتخصصان، کارگران و همچنین توزیع کنندگان سخت کوش، خوشنام و پشت کار مدیران در کنار سرمایه گذاری تدریجی پایدار با وجود ناپایداری های اقتصادی موجود توانسته بهترین خدمات را در سطح ایران به مشتریان گرامی ارائه دهد.

مجموعه دما مطبوع نمایندگی تمامی محصولات ایران رادیاتور در سطح کرج بوده که می کوشد خدمات افزون تری را ارائه نماید. 

دما مطبوع نمایندگی ایران رادیاتور در کرج : https://damamatbo.ir/fa/Iran-Radiator-Representation-in-Karaj.aspx با بیش از چندین سال سابقه فعالیت، مجری رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور می باشد.

026-32760999 - 026-32760660
آدرس دفتر فروش: كرج - بلوار دانش آموز - بین بانک ملی و بانک سپه  - نبش خیابان دهم - فروشگاه پارسیان مهر نوین

1.    ابعاد کوچک و مناسب

2.    راندمان حرارتی 93%

3.    سیستم بای پس خودکار

4.    سیستم هواگیری خودکار

5.    سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی

6.    دارای محفظه احتراق بسته در مدل های FF

7.    سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب

8.    سیستم ضد یخ زدگی و تنظیم خودکار جریان گاز

9.    مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش

10.    پمپ سیرکولاتور قوی با هد استاتیک بالا و فشار کار 0.5 bar

11.    حداکثر دبی آبگرم مصرفی در این پکیج ها 13.4 Lit/min می باشد.

12.    وزن خالص پکیج دیواری ایران رادیاتور 38 کیلوگرم بوده و مصرفی برق آنها 158 وات می باشد.

13.    حداکثر دمای آبگرم گرمایش در پکیج های فوق 85 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار آب سرد آنها، 10 bar است.

14.    ظرفیت حرارتی خروجی پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF، برابر 24080 KCal/Hr معادل 28 KW می باشد.

15.    قطر لوله های مدار گرمایش پکیج های شوفاژ دیواری گازی ایران رادیاتور مدل L28FF برابر 3/4 اینچ و قطر لوله های آب گرم و سرد در این پکیج ها 1/2 اینچ می باشد.

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج : https://damamatbo.ir/fa/default.aspx

پکیج ایران رادیاتور جزو پر فروش ترین پکیج ها در ایران می باشد. که تعمیرات آن در نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور پونک انجام می گردد.
هیدرولیک ست های پکیج ایران رادیاتور از جنس برنج می باشد که به عمر مفید پکیج دیواری می افزاید.
پکیج ایران رادیاتور ۲۴ ماه ضمانت دارد.

در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیرآلات روی دیوار باشد.
هر گونه فشار از قسمت شیر آلات روی دیوار به مرور زمان باعث ترک خوردگی می شود .
بهتر است شوفاژ ها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف اتاق نصب کنید .
بهتر است که در نصب رادیاتور شوفاژ از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمود زیرا باعث کاهش هزینه گاز می شود و عمر پکیج را افزایش می دهد.
در نصب رادیاتور شوفاژ از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید زیرا باعث می شود که عمل هواگیری براحتی انجام شود.
حفظ فاصله مناسب و حداقلی شوفاژ با دیوار و کف باعث افزایش بهره وری شوفاژ می شود.
سطوح شوفاژ ها باید تمیز شوند زیرا باعث بهره وری حرارتی آن و کاهش دوده زدن و سیاه شدن دیوار اطراف شوفاژ می گردد.
بهتر است تا جای ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.
مجموعه ما با دارا بودن کادری مجرب و دوره دیده تعمیر پکیج ایران رادیاتور آماده ارائه خدمات به کلیه همشهریان محترم می باشد.

کافیست برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور پونک با ما تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت به محل شما آمده و پکیج را مثل روز اول به شما تحویل می دهیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور پونک در سایت تعمیر لوازم خانگی امداد من

آموزش تعمیرات و نحوه تنظیمات مخفی پکیج دیواری ایران رادیاتور را در صفحه نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه بخوانید و برای  بررسی بیشتر می توانید با تعمیرکار مجاز نمایندگی ایران رادیاتور تماس بگیرید. فراز تعمیر

2706