2733
2734
عنوان

مشکل خانوادگی دارم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 46 پست
بیشتر بچه دختر بودنی ازین مشکلت میاد متاسفانه 

نه ربطی نداره اصلا بچه اول منم پسر بود و ماهم یه دلخوریایی برامون پیش اومد فقط تقصیر مادرشوهرشه 

مادرشوهر منم یادمه کلی شوهرمو پر می‌کرد ولی سرش خوب به سنگ خورد برای بچه دومیم دهنش کلا بسته بود و هیچ مشکلی پیش نیومد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ربطی نداره اصلا بچه اول منم پسر بود و ماهم یه دلخوریایی برامون پیش اومد فقط تقصیر مادرشوهرشه  ...

امشب دوباره سر حرف مادرشوهرم دعوامون شد و شوهرم مثل بچه ها رفت باباشو از بالا صداکرد و کلی بهم توهین کردن😭😭😭خیلی دلم گرفت خیلی

2728
امشب دوباره سر حرف مادرشوهرم دعوامون شد و شوهرم مثل بچه ها رفت باباشو از بالا صداکرد و کلی بهم توهین ...

عزیزم گفتم که در موردش حرفی نزن

همینکه اونجا هم زندگی میکنی مزید برعلته درست عین خودم

منم یه ماه بعد زایمانم رفتیم خونه مادرشوهرم و شرایط بدتر میشد

الان باید خودتو جمع و جور کنی از هرگونه دعوا و تنش خودداری کنی چون الان بدنت ضعیفه و نمیتونی از خودت دفاع کنی هی بدتر میشه و بین خودت و شوهرت فاصله زیادی میوفته که خیلی به ضررته

فعلا حرفی نزن از خونه هم بیرون نرو ببین چی میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اینو که نوشتی بغض کردم ینی میشه؟دارم دق میکنم دلم میخواد بمیرم

دور از جونت

آره چرا نشه

مردا بچه که به دنیا میاد خل میشن معمولا.یه بحرانه واسشون.اصلا نمیدونن دارن چکار میکنن

یه کم بگذره‌.شما هم لج نکن.از خانوادش بدی نگو

خودش کم کم متوجه میشع

دور از جونت آره چرا نشه مردا بچه که به دنیا میاد خل میشن معمولا.یه بحرانه واسشون.اصلا نمیدونن دارن ...

من طاقت دوری از خانوادمو ندارم😭😭😭جدی مردا چرا اینطورین؟

2738
وای جدی؟خب شما چیکارکردی؟

بیا تو خصوصی صحبت کنیم

پیامم توی خصوصی ارسال نشد بهتون نمیدونم چرا

ببخشید الان اومدم سایت الان قبول میکنم درخواست پیام بده 

ینی چی .بگو افسردگی میگیرم بعد از زایمان😒 خانوادشم اومدن بی محل کن

افسردگی گرفتم دیگه😭😭خانوادش هرروز میان ،خودشم روزی چندبار میره😭دارم دیوونه میشم

2706