2733
2739

اره تو سایت خیلیا بودن بدترینش یکی بود خیلی وقت بود منتظر بود بی بیش مثبت شد میخواست بره ازمایش هرچقد بهش کفتیم صبر کن چند روز دیگه برو گوش نکرد همون روز غروب رفت . ازمایشش منفی بود شبشم پریود شد 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اينه مثبت كاذب نشون بده.من ٥ روزه از عادتم گذشته.ولي نشدم.بي بي زدم مثبت شد.باورم نميشه.بعد د ...

زیاد شده اینجا دیدم

بهتره بری ازمایش بدی ان شالله بارداری

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2731

کم پیش میادخیلی....مگ اینکه دارو محرک تخمدان خورده باشه و زود بی بی گذاشته باشه که مثبت کاذب نشون داده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
منظورم اينه مثبت كاذب نشون بده.من ٥ روزه از عادتم گذشته.ولي نشدم.بي بي زدم مثبت شد.باورم نميشه.بعد د ...

الان بری ازمایش نشون میده . منم ۵روز بعد موعدم رفتم ازمایشم نشون داد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

مبارکه گلم.فردابرو آز

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
این بیبی چک من ۱۵ روز بعد اقدام مثبت شد روز بعدش رفتم از دادم منفی بود و بتا سه و هنوز هم پریود نشدم ...

دکتر ازمایشگاه میگفت ازمایش خون ۱۰روز بعد رابطه نشون میده فقط باید ببینی کدومش گرفته

اگه دارو و امپول استفاده نکرده باشی احتمال مثبت کاذب خیلی کمه.مبارکه برو ازمایش انشالله واقعیه

منم دارو و هیچی مصرف نکردم پس چرا از منفی شد (╯︵╰,) 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺