2733
2734

اسفناج200 گرم 

جعفری 200 گرم 

گشنیز 200 گرم 

تره 200 گرم 

نعنا 200 گرم 

شنبلیله 100گرم 

برگ سیر 100 گرم 

سبزی ریز خرد کنید با دستگاه 

میتونین چند وعده استفاده کنید 

تو روغن تفت بدین بعد اینکه رنگش تیره شد بهش زرشک وگردو آسیاب شده ومقداری ترشی انار ونمک اضاف کنید خیلی خوشمزه میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بالنگ به و انار ریژه و زولنگ نصف  این سبزیا  نصفم   سبزی خورشتی برا شکم پری عالی میشه 

ما بهش میگیم دله کباب  ب

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
ما چوجاق و نعنا و اناریجه و انار خشک شده اسیاب و گردو و کنجد و نعنا و اینا میریزم البته من مازنیمم

چوجاق چیه کجای مازندرانی؟

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
سلام عزیزم برا ماهی شکم پر یا مرغ؟

سلا فرقی نداره هردو خوب میشه شکم پر ماهی یا مرغ من استفاده کردم  بسته بندی میکنم برای هربار تفت میدم 

برای مرغ ترش هم همینو میتونی استفاده کنی ولی گردو آسیاب شده باید برا این مقدار 150 گرم بریزی 

2740
ما چوجاق و نعنا و اناریجه و انار خشک شده اسیاب و گردو و کنجد و نعنا و اینا میریزم البته من مازنیمم

فدات شم منم مازندرانیم الان هم که فصلشه ما به چوچاق زولنگ میگیم 

این سبزی  که نوشتم برای زمستون خوب 

فدات شم منم مازندرانیم الان هم که فصلشه ما به چوچاق زولنگ میگیم   این سبزی  که نوشتم ...

آها چوچاق همون زولنگه پس

آره عزیز شبیه گشنیز ولی تیغ داره  ما اناریجه وزولنگ میریزیم خیلیی خوشبو  وخوشمزه میشه&nbs ...

اره خودم مازندرانی ام ولی الان شهر دیگه ام مامانم برام خورد میکنه میذارم فریزر اتفاقا دو سه روز پیش درست کردم ولی سبزی صحرایی نداشتم فقط خورشتی رو ریختم 

البته من شکم پری نمیکنم مرغ خروس یا اردک و تیکه تیکه میکنم و سرخ میذارم با رب انار و رب آلو بپزه یه دیگ کوچیکم سبزی  سرخ شده رو میریزم توش میذارم وسط خورش با بخارش بپزه 

به نظرم اینجوری مرغ یا اردک بهتر مزه دار میشه و خوشمزه تر