2733
2734

اگه چیزی گفتن منو لایک کن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با توجه به برگه سهامت بهت وام میدن ،برگه۵۰۰تومنی۷میلیون وام ۴درصد میدن با بازپرداخت ۳ماهه ،البته گفتن برا کساییکه سهامشون رو آزاد نکردن ،و از اول ماه رمضون شروع میشه 

سهام خودت اگه 500 تومنی باشه، معادل 7 میلیون کارت اعتباری می گیری، واسه هر کسی جداگونه س، بعدش ...

افق کوروش جز مواد غذایی چیزی نداره که 

عزیزم به ما که روش مستقیم انتخاب کردیم هم تعلق میگیره یا نه 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2738
 سهام خودت اگه 500 تومنی باشه، معادل 7 میلیون کارت اعتباری می گیری، واسه هر کسی جداگونه س، بعدش ...

آره تو گوگل همینو خوندم اما باید کارت ملی جدید داشته باشی تو بانک تجارت یا ملی حساب باز کنی ....اگه واسه کارت ملیم اقدام کنم کی میرسه به دستم؟

آره تو گوگل همینو خوندم اما باید کارت ملی جدید داشته باشی تو بانک تجارت یا ملی حساب باز کنی ....اگه ...

خیلی طول میکشه ،مال شوهرم نزدیک به دو سال ندادن ،نمیدونمم دلیلش چی بود،ولی کلاطول میکشه

بله تعلق می گیره، می تونید از رفاه، اگه تعدادتون بیشتره، کالا بخرید

خدا کنه به ما هم بدن ما سه نفریم 

چرا بعضیا میگن تعلق نمیگیره

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2706