2733
2734
عنوان

برای هم دعا کنیم💜🙋🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه جوری توسل کنم من ذکر یا الله و یا محمد و... که مخصوص امام زمان هسته برای 70بار چندین بار امتحان ...

توی قنوت نمازای واجب و‌مستحبت دعای فرج و دعای سلامتی امام زمان رو بخون.بعد هر نماز سوره ی حمد و اخلاص رو بخون به عنوان هدیه برای ایشون،ائمه مدیون هیچکس نمیمونن.مطمئنم جواب میگیری،این کار رو با یقین صد در صدی انجام بده،ینی باید بهش معتقد باشی تا اتفاق بیفته.مطمئنم جواب میگیری چون ائمه و اولیا خدا هیچکس رو بدون براورده شدن حاجتش رد نمیکنن،یا همون چیزی که میخوای رو برات از خدا میگیرن یا بهترش رو.مطمئن باش.

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
من شنیدم که ۱۰۰۰ تا صلوات نذرامام زمان و مادرشون کنی

کافیه آدم اعتقاد داشته باشه،هر چیزی جواب میده،صلوات واقعاً برای من معجزه هست.باهاش آرامش پیدا میکنم.

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
ایشاالله همونی بشه که دلت میخواد🌷

ممنون عزیزدلم همچنین💓

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔