2752
2734
عنوان

برای هم دعا کنیم💜🙋🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 38 پست

نمی دونم مشکل از کجاس بیشتر از ده تا خواستگار داشتم یکیم تا پای عقد رفتم ولی همش بهم می خورن

دیگه نا امید و افسرده شدم بحق این ماه عزیز برام دعا کنین با دل های پاک و مهربونتون🌹❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا هر چی میخایین بهتون بده ‌. خاهش میکنم از خدا بخایین بچم سرش بالا باشه سزارین شم بیمارستان دولتی ...

انشالله آمین  گلم

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2731
از آدم بدی که درون روحم وجود داره رها بشم،بشم همون دلارامی که خدا تنها دوست صمیمیش بود. بیماریه نام ...

ایشاالله خداخودش دستتو بگیره،نامزدت هم ایشالله شفاپیدا می‌کنه به نیتش سوره یس بخون❤️

نمی دونم مشکل از کجاس بیشتر از ده تا خواستگار داشتم یکیم تا پای عقد رفتم ولی همش بهم می خورن دیگه ن ...

ایشاالله یه آدم خیلی خوب و خانواده دارخداخودش بزاره سرراهت✨

عزیزان برای منم دعا کنید که دشمن خوشحال نشیم باپولمون یه ایسوزو مدل بالا باقیمت مناسب گیرمون بیاد که خیرو برکت داشته باشه برامون که شوهرم هم ازبیکاری بیاد بیرون ازخدا بخوایین که هرچه خیرو صلاحش هست همون توزندگیمون برام رقم بخوره انشاءالله بحق امام حسین همگی حاجت روا بشین 

میشه واسه ظهور اقاامام زمان یه صلوات بفرستی
نمی دونم مشکل از کجاس بیشتر از ده تا خواستگار داشتم یکیم تا پای عقد رفتم ولی همش بهم می خورن دیگه ن ...

از امام زمان(عج) بخواه،ایشون برای ازدواجت کمکت میکنن.

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
از امام زمان(عج) بخواه،ایشون برای ازدواجت کمکت میکنن.

چه جوری توسل کنم

من ذکر یا الله و یا محمد و... که مخصوص امام زمان هسته برای 70بار چندین بار امتحان کردم

و هنوز منتظر گشایشم شما چی پیشنهاد می دید؟؟ 

2706