2733
2739

سلام

ما مشکل ناباروری داریم

ازمایش  که دادم تو اخرین ازمایشم پرولاکتینمو بالا نشون داده

رنج نرمال تا ۴۹۶ مال من ۲۰۰۷

یعنی تقریبا چهار برابر

خیلی بده؟

با دارو رفع نمیشه؟

من تو گوگل چیزای ترسناکی خوندم 

کسی این مشکل رو داشته؟

دارم سکته میکنم

نه پرولاکتین همون هورمون شیره که زیادش باعث میشه بدون حاملگی شیر بیاد از سینت و جوشای هورمونی بزنی و ...

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پرولاکتین همون هورمون شیره که زیادش باعث میشه بدون حاملگی شیر بیاد از سینت و جوشای هورمونی بزنی و ...

من هیچ علائمی ندارم

نه شیر اومدن نه جوش

پلی کیستیک هم هستم

2728
مال شما چند بود؟

خطرناک و بد نیست مال من دکتر یه قرص داد هفته ای یکی باید ازش میخوردم نخورمم دیگ بعد یه ماه🤦🏻‍♀️

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2740
یادم نمیاد واسه ۷ ۸ سال پیشه.من ام ارای دادم میکروادنوم هیپوفیز دارم

عزیزم حدودشم یادتون نیست؟خیلی بالاتر بوده؟

دارو چند دوره خوردین؟بعد الان بدون دارو کاملا نرماله؟بچه دارید شما؟

ببخشید اینقدر سوال میپرسم

عزیزم حدودشم یادتون نیست؟خیلی بالاتر بوده؟ دارو چند دوره خوردین؟بعد الان بدون دارو کاملا نرماله؟بچه ...

بچه ندارم عزیزم 

اره خیلی بالا بود ام ارای دادم من و میکرو ادنوم هیپوفیز داشتم اونموقع کوچیک بود ولی من دیگه پیگیری نکردم

مال شما چند بود؟یادتون هست؟خیلی بالاتر بود؟

من یه بار برای عفونتم رفتم دکتر زنان جوشای صورتمو ک دید ازمایش نوشت برام دادم گف خیلی بالا هس قرص داد یه دوسه ماه خودم جواشای صورتم کامل از بین رف ولی دیگ ادامه ندادم تا چندوقت پیش رفتم دکار باز ازمایش دادم ک کمتر شده بود بازم قرص داد ک یه ماه خوردم فقت😪

من ازدواجم نکردم مجردم

بچه ندارم عزیزم  اره خیلی بالا بود ام ارای دادم من و میکرو ادنوم هیپوفیز داشتم اونموقع کوچیک ب ...

پرولاکتینتون نرمال شد تو ازمایشا؟

انشالله که کامل حل شده

ممنون ازت

پرولاکتینتون نرمال شد تو ازمایشا؟ انشالله که کامل حل شده ممنون ازت

والا بعد اون دوبار رفتم از دادم پیش یه دکتر دیگه دکتر گفت نرماله .ولی بازم باید برم یه ام ارای بدم

من یه بار برای عفونتم رفتم دکتر زنان جوشای صورتمو ک دید ازمایش نوشت برام دادم گف خیلی بالا هس قرص دا ...

من اصلا جوش و اینا هم ندارم

تا الانم نرمال بوده پرولاکتینم

یهو اینجوری شد

اگه بدونم با دارو حل میشه مشکلی نیست

میترسم حاد باشه و دردسر بشه

2706