2737
2734

اونجا را بوتاکس کنی 😐😐😐😐😐😐😐😐🤐🤐🤐🤐🤐اولین باره میشنوم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بوتاکس کلاً ضرر هست ، از روش های غیرمدرن برای درمان استفاده کنید 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کف دستت عرق میکنه؟ موادش که بستگی به کیفیتش داره

بله،درمورد بوتاکس خیلی تحقیق کردم معایبش بیشتر از مزاید بودن،به فیلم های دکتر ها و گفته های خود دکتر ها توجه نکن،من وقتی که تحقیق میکردم در مورد بوتاکس یه سایتی تمام کساییکه عرق میکردن اونجا بودن و در مورد تمام راه های درمان صحبت میکردند که من از صحبتاشون اینو متوجه شدم

بله،درمورد بوتاکس خیلی تحقیق کردم معایبش بیشتر از مزاید بودن،به فیلم های دکتر ها و گفته های خود دکتر ...

خب پ چیکار کنم🙁من طبعم گرمه حتی تو زمستونم عرق میکنم 

دیگه چه برسه الان😭😭

خب پ چیکار کنم🙁من طبعم گرمه حتی تو زمستونم عرق میکنم  دیگه چه برسه الان😭😭

منم همین جورم،یه قرصی دکتر معرفی کرد میخام اونو بخرم بخورم،برای زیر بغل کلی ضد عرق وجود داره که به صورت پودر هستن و نقش خوشبو کننده هم دارن و میتونی از عطاری ها بخری تاثیر خوبی هم دارن

منم همین جورم،یه قرصی دکتر معرفی کرد میخام اونو بخرم بخورم،برای زیر بغل کلی ضد عرق وجود داره که به ص ...

برای بو که نه چون بدون بوعه و اکثرا هر روز دوش میگیرم

اما همون خیسیه لباسم یا نم داشتنش آزارم میده

برای بو که نه چون بدون بوعه و اکثرا هر روز دوش میگیرم اما همون خیسیه لباسم یا نم داشتنش آزارم میده

نوار بهداشتی نازک از این مسافرتیا😂بزن به زیر بغل لباست اون خیسی رو میگیره،البته همون پودری که گفتمو بخری خوبه مت که استفاده کردم واقعا تاثیر داشت نه که بگم دیگاه زیر بغلم عرق نمیکرد ولی خیلی کمتر شد

2706