2737
2734

میگن آخرین روز ماه شعبان از روزای خوبه.فردا هم که رمضون میاد ایشالا بحق ماه رمضون این موقع سال دیگه اوایل ماه رمضون خنده های قشنگ بچه ی سالمتون رو ببینید و لذت ببرید.

برای ازدواج منم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروقسم میدم ب عزت آقا سیدالشهدا و به آبروی خانم حضرت زهرا شما و بقیه کسایکه دوسدارن مادربشن بزودی ...

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

انشاالله خداتومناسب ترین وزودترین وبهترین زمان ممکن به همه اونایی که بچه میخوان بچه ی سالم وزیبا وصالح بده وباپدرومادرش بزرگ شه

2728
انشالله به حق صاحب این ماه سال دیگه بچتم بعلت باشه برا منم دعا کن من دیگه دارم ناامید امید میشم

ان شالله عزیزم. حتما، منم همینطوری شدم خسته شدم واقعا

خدایا شکرت   
2740
مشکلت چیه

خودم تنبلی تخمدان دارم و دیر به دیر پریود میشم. شوهرمم یکمی کم تحرکی داشت که بعد از آزمایش DNA  دکتر بهش گفت اسپرم هاش عالی هستن و مشکلی نداره فقط یکم دارو تقویتی داد و گفت باید وزن کم کنه.

خدایا شکرت   

ان شاالله بزودی مامان میشی عزیزم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
میگن آخرین روز ماه شعبان از روزای خوبه.فردا هم که رمضون میاد ایشالا بحق ماه رمضون این موقع سال دیگه ...

عزیزمی ، ممنونم برای دعای قشنگت، ان شالله که هرچه زودتر اگر سدی جلو راهت هست برداشته بشه و هر آنچه برات خوبه و بهترین ، برات رقم بخوره .

خدایا شکرت   
2706