2733
2734
عنوان

وکیل طلاقم بهم پیام داده...

702 بازدید | 36 پست

وکیل که گرفته بودم برای طلاقم بهم پیام داده که تنهام و.. من جوابش ندادم نوشت ناراحت شدی پیامت دادم مجردم و... چقد وکیلا پررو هستن... باور کن با هرزن مطلقه ای پروندشون دارن رابطه دارن چرا انقد بیشعور هستن چرا جامعه اینجوری شده 

...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و سکوت....سرشار از ناگفته هاست

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2738

چه بیشعور 

دیگه از وکیلم ندیده بودیم که دیدیم

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
خیلی پفیوزن اصلا نمیدونم چ جوابی بهش بدم فحشش بدم چی بگم... چقد نفهمن 

وکیلتو عوض کن وکیل زن بگیر 

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
2706