2737
2739
عنوان

امام رضایی ها بیاین

94 بازدید | 13 پست

سلام دوستان ختم قرآن داریم برای ماه مبارک رمضان هرروز یک جزو یک بار هم قرآن به نیت شما ختم میشه لطفا اسم بگین تا ثبت کنم 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

زینب

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام اسمم فاطمه

گلم شما باید از جزء ۲۷ شروع کنی به خوندن یعنی روز اول ماه مبارک جزء ۲۷ روز دوم جزء ۲۸ همینطور بری جلو متوجه شدی عزیزم؟

2738
لطفا برای خوب شدن حال پدرشوهرم دعا کنید بنده خدا کرونا گرفته اسمش هم محمد . انشالله هر چی از خدا میخ ...

عزیزم انشاءالله به زودی به دست علمدار کربلا لباس عافیت به تن کنن