2733
2739
عنوان

چطور ی چت کنم؟

111 بازدید | 10 پست

به نطرتون چطوری باید چت کرد که اعتماد طرف مقابلو جلب کرد؟

چه جزییاتی رو تو چت رعایت کنم؟
چه  کلماتی به کار ببرم؟

یه جوری که بهم اعتماد کنه و یکم خوشش بیاد

(قضیه عشق و رل و اینا نیس)

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس قضیه چیه؟    

میخام بهم اعتماد کنه که بتونم بهش کمک کنم(یه مشکلاتی داره)

منتها بدبینی و عدم اعتماد داره

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  

ادب خیلی مهمه اینکه ی شوخی‌ عی نکنی ک بعدش بخوای قانعش کنی شوخی بوده خط قرمزای طرفو رعایت کنی اگه سوالی پرسید دروغ نگی ک بعدا ضایع شی جلوش غیبت نکنی و تا ی مدت در مورد چیزای شخصیت باهاش حرف نزنی وقتی دردو دل میکنه ترحم نکنی یا هی نگی الهی بمیرم فلان شم ک طرف فک کنه بدبخت بیچارس و در کل خودت باشی ولی با رفتار اصلاح شده

میخام بهم اعتماد کنه که بتونم بهش کمک کنم(یه مشکلاتی داره) منتها بدبینی و عدم اعتماد داره

یه کاری کن که بدونه رازداری مثلا یکی ازرازاتوبهش بگو که زیادم اگه فاش شدبرات مهم نباشه ولی این طوری بهت اعتمادمیکنه 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
ادب خیلی مهمه اینکه ی شوخی‌ عی نکنی ک بعدش بخوای قانعش کنی شوخی بوده خط قرمزای طرفو رعایت کنی اگه سو ...

هیچکدوم از این خالاقایی که گفتی ندارم خداروشکر

فقط وقتی باهام دردودل میکنه خوب باید یجوری همدردی کنم ولی نمیدونم چجوری

یعنی چجوری که نه ترحم بشه نه اینکه فک کنه برام مهم نیست و بی احساسم

2738
هیچکدوم از این خالاقایی که گفتی ندارم خداروشکر فقط وقتی باهام دردودل میکنه خوب باید یجوری همدردی کن ...

خب ببین بستگی داره بعضیا دردو دل میکنن ک توجه کنی بعضیا میخوان اروم شن و بعضیا راه حل میخوان 

برای حالت اول مهربون برخورد کنو امیدواری بده ک تو کار درستو کردی ولی بدشانسی اوردی یا فلانی اگه این کارو کرد حتما تو شرایط بدی بوده تو ببخش ک خودت اروم شی فلان کارت خیلی خوب بوده و ‌...

برای دومی بیشتر سکوت کن و وسطاش نشون بده ک بهش توجه میکنی همش خب خب نکن ک بیشتر اعصابش بهم بریزه خودتو مشتاق نشون بده اخرشم بزن ب بیخیالی از بحث دورش کنو شرایطای مشابهی ک دیدیو بهش بگو

برای سومی منطقی برخورد کنو خودتو تو شرایط اون قرار بده لازمم نیس از اون حمایت کنی اگ کارش اشتباه بود بگو کار فلانی اشتباه بودا ولی فلان کار توعم درست نبوده 

خب ببین بستگی داره بعضیا دردو دل میکنن ک توجه کنی بعضیا میخوان اروم شن و بعضیا راه حل میخوان  ...

مرسی واقعا،ممنونم ازتون