2733
2739

شوهرم دیروز یکی از دوست هاش رو دیده که دو و سه هفته قبل کرونا گرفته بود خوب شده ولی دوستش هم ماسک داشته هم دستکش ولی شوهر من ماسک نداشته و ازش دور بوده آیا بازم امکان انتقال هست در ضمن فضای باز بودن خیلی من رو استرس گرفته

فکر نکنم بعد خوب شدن بازم امکان انتقال باشه مگه این که هنوز ویروس توی بدنش زنده بوده باشه ولی اگه ماسک داشته باشه دیگه امکانش نیست بیمار باید ماسک بزنه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم اینجور نیست انتقالش

ببخشید میشه بگید انتقالش چ جوریه؟

من خیلی نگرانم وقت دکتر دارم حالم بده از استرس😢😢😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2738
اگه سه هفته پیش بوده که خوب شده تا نهایت 14روز میتونه انتقال بده 

حالا اون بنده خدا ماسک داشته دوران قرنطینه اش هم تموم شده بوده از تو ماشینش هم پایین نیومده بوده

حالا اون بنده خدا ماسک داشته دوران قرنطینه اش هم تموم شده بوده از تو ماشینش هم پایین نیومده بوده

نه چیزی نمی شه ولی واقعا اوضاع خطرناکه به همسرت بگو اجباراً ماسک و فاصله رو خیلی رعایت کنه 

خب چرا ریسک میکنین تو این وضعیت بدون ماسک بیرون میرید الان دیگه گذشته استرس فایده ای نداره از این ...

من با بچه هام اصلا از ترس از خونه بیرون نمیریم ولی شوهرم اصلا رعایت نمیکنه خسته شدم از دستش

2706