2737
2739

میشه نکته هاشو بگین؟؟🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

💫فرکانس عشق و نور💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونا چون مقدارش زیاده خوشممممزززه میشههههههههه منم میخوام😐💔

اره بعدم مرغو انقدر میپزن بیرون،له لهه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
باید قشنگ گوشتت تفت بخوره باپیازداغ تقریبا زیاد وبزاری جابیفته زرشکتم برابراقیش یکم موقع تفت شکر بزن

چقد آب بریزم؟

💫فرکانس عشق و نور💫

اول مرغ من میریزم تو قابلمه ده دقیقه جوش میخوره بعد آبکش میکنم تا کف هاش گرفته بشه میشورمش ،پیاز رنده ریز میکنم سرخ میکنم زردچوبه و رب میزنم ،ادویه کاری ،زیره ،فلفل سیاه میزنم ،فلفل دلمه ،چوب دارچین ،همه رو بستگی ب تعداد مرغ داره بعد میریزم تو قابلمه یکم آب هم اضافه میکنم میزارم بپزه نزدیک خوردنش زعفران آب شده هم میریزم ،من مرغ سرخ نمیکنم همه درد سر هم چرب و خشک میشه ،برنج و زرشک و زعفران درست میکنم و تمام خوب میشه همه راضی هستن 

اول مرغ سرخ کرد بعد پیاز خام بریز سرخ کن ادویه و نمک و زعفران بزن با دو قاشق رب

کم آب بریز رو مرغ فقط اندازه ایی که روشو بگیره یه کمم آبلیمو بزن  بیشتر از یک ساعت نذار بپزه نهایت یک ساعت تفاله میشه مرغ 

بعد یه ذره تو روغن زرشک شکر بریز باعت میشه به برنج بچسبه و رستورانی درآد 

زعفران وقتی زرشک خاموش کردی بزن 

2706