2733
2739
عنوان

چجوری مادر و پدر گرامی رو راضی کنم سگ بخرن😐😬طلسم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 8876 بازدید | 264 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

سگ نخر

خرگوش یا بوقلمون بخر

ازسگ تمیزتر وباحال ترن

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
2731

ممنون از دوستانی که میان اینجا ذکر میکنن سگ نجسه!

واقعا نیاز داشتیم به تذکر شما و مسیر افکارمون عوض شد کلا.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
همییینااا رو میخام خ،سگ شیتزو تریر

این پودل هست عزیزم

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2740
کاری ندارما ولی همینا که میگن سگ نجسه افکارشون نجسه شماهم خرگوش بخر به نظرم

ای‌ گفتی خواهر وجدان درست حسابی ندارن که‌به یه حییون‌که انقد وفاداره انقدد صادقه میگن‌ نجس ادما خیلی نجسترن

و خدایی که به شدت برایم کافیست هرچه بخواهم فقط از او میخواهم❤️
حق ندارید توهین کنید😐

ببین گلم طلسم چیه اخه سمت این خرافات نرو از حالا سگم میخوای سعی کن مادر پدرتو راضی کنی دلیل بیار براشون سگ اصیل بگیرین تمییزن با ادبن واکسن زدن 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
کاش درک کنن ای اسلامی که بعضی چیزها رو نجس کرده فقط بخاطر سلامتی خودمون بوده و هست 

کاش شما هم درک کنی الان ۱۴۰۰ سال قبل نیست.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
ای‌ گفتی خواهر وجدان درست حسابی ندارن که‌به یه حییون‌که انقد وفاداره انقدد صادقه میگن‌ نجس ادما خیلی ...

این ادما خودشون از نجسم نجس ترن

بیخیال بدی های جهان بخند🦋
2706